Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik Német nyelvterületen...

Akik Német nyelvterületen élnek tudnának pár fontos szót írni?

Figyelt kérdés

Üdv. 20 éves vagyok.

Nyáron Németországba megyek egy régen látott rokonomhoz ő tudna nekem talán szóval nem biztos munkát (takaritó).

Köszönéseket tudom

számokat is

napokat

színek

napszakok

ezeket magamtól tanultam.

Annyit kérek aki ráér és tudja mik lennének a fontos szavak írnának pár fontos szót der,die, das raggal írni?

Ilyen magyarosan? hogy megtudjam tanulni. Pl


Bezahlen (Becálen) - fizet


Köszönöm szépen.

Tenni akarok a jobb életért.

Egy mekis munkát céloznék meg mert ott dolgoztam már itthon is. Köszi annak aki segít legyen szép napotok

Danke schöen. (Danke shőn) - Köszönöm



2018. máj. 6. 18:56
 1/5 anonim válasza:
Tudok ajánlani neked egy jó könyvet,amiben alap mondatok vannak és egy kis nyelvtan is.A címe: Martonné Lányi Anikó: Tanuljunk gyorsan németül. Nagyobb könyves boltokban kapható.
2018. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de hogy akarsz mekiben dolgozni, ha csak pár szót tudsz? Hogy fogodf megérteni, mikor azt kérdezik, mi a különbség a sajtburger meg a hamburger között, és hogy fogsz válaszolni?
2018. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

KONYHA 5MAGYAR DOLGOZO VAN OTT


LEHET SIKERUL LEHET NEM

2018. máj. 8. 20:45
 4/5 A kérdező kommentje:
És valószínű azért akarok tanulni hogy sikerüljön? omg..
2018. máj. 8. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne a gyakorikérdéseken akarj nyelvet tanulni. Kismillió gyorstalpaló könyv és füzet létezik a könyvesboltokban. Ha a rokonod rendesen beprotezsál takarítónak, akkor tök midnegy hogy beszélsz-e németül vagy sem. Ha viszont nem, akkor esélyed sem lesz közepes (kommunikatív) nyelvtudás nélkül.
2018. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!