Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Eléggé fontos, hogy mi legyek?...

Eléggé fontos, hogy mi legyek? Amiket szeretek, lent van

Figyelt kérdés

13 éves vagyok jövőre kéne választanom.Nagyon fontos,mert szeretnék rá felkészülni stb.. Pár tény :

-Szeretek kiallni az emberekert(pl.mint az ugyved)

-imadok sportolni (de nagyooon,8 kockám is van a hasamon)

-imadok rajzolni,es rajz versenyt is nyertem

-versenyszeruen jarok tancolni 4 eve

-a kedvenc tantargyam:rajz,tesi,drama(nalunk tantargy),nyelvtan

-batlr vagyok,imadom a veszelyes dolgokat


Eléggé nehéz döntés,a ügyvéden gondolkodtam de nagyon sokat kell tanulnia és ha nem fut be nincsen értelme nem? Meg még a rendorrol gondolkodt



2018. ápr. 2. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkáb ügyvéd, mint rendör. De legyél inkáb spongyabob kockanadráááág trálá:D
2018. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

lehetsz vállalkozó, valamilyen kreatív céged lehetne, és munkát adhatnál más embereknek is ezáltal

Ez kreatív, bátorság kell hozzá, veszélyes, tudod képviselni az embereidet, a dráma segít, hogy empatikus vezető legyél.

A sport abban segít, hogy az ezzel együtt járó feszültséget levezesd és megőrízd az egészséged, emellett jó példát is mutat az alkalmazottaknak.

2018. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
92%
13 évesen akarod eldönteni, hogy mi akarsz lenni? Ez így nem fog menni. Ha már most meglenne az életcélod (korai zárás), akkor nem kérdezgetnéd, ússz az árral és megtalál a neked való szakma. Túl fiatal vagy még, ne aggódj ezen.
2018. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Villanyszerelő-egyértelműen.
2018. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rendőr, ügyvéd... Végülis nincs különbség :D

Viccet félretéve valami szakmunkát válassz mert abból hiány van. Villanyszerelő, gázszerelő, ács, stb

2018. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj gimnáziumba, érettségi után is mehetsz rendőrnek, ha úgy adódik. Ha nem opció a gimnázium, akkor viszont a rendőri hivatást javaslom neked, azon belül is szakosodhatsz, pl. ha imádod a veszélyes dolgokat lehetsz kommandós. Még a katonai pályában is gondolkodhatsz. Igaz, hogy megvannak a veszélyei, de Magyarországon nem annyira, és nagyon jó a fizetés, a juttatások, jó a karrierlehetőség is. Mindezt a bemutatkozásod alapján tanárként írom neked. De természetesen pályaválasztási tanácsadó egy részletesebb elbeszélgetés után hasznosabban tudna segíteni.
2018. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!