Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bevallani vagy nem bevallani?...

Bevallani vagy nem bevallani? Többi alább

Figyelt kérdés
Munka miatt utaztam egy nagyobb városba, első nap vittek az orvoshoz valamint adtak egy lapot, hogy töltsem ki, milyen gyógyszert szedek. Beírtam hogy depresszióra vagyok kezelve, xanaxot szedek és hangulatjavítót. Mikor bementem az orvoshoz, azt mondta hogy szívelégtelenségre gyanakszik, EKG-t is csináltak. De szerintem a xanax miatt küldött el. Szóval mindenféle vizsgálatra utalt engem, hogy utazzak vissza haza, és papírral térjek vissza hogy munkaképes vagyok egészségileg - a kezelőorvosomtól.

2018. máj. 7. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajna ezt jobb nem bevallani.
2018. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El lehet titkolni de mikor a gyógyszer elfogy ott is fel kell valahol íratni. Ha nem látszik a terhelhetőségeden semmi akkor nem biztos, hogy kiderül. A munkáltatók sajnos sehol nem szeretik ha a dolgozónak van valami baja
2018. máj. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!