Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Helytelen lenne bevallani azt...

Helytelen lenne bevallani azt hogy 17 évesen nincsenek barátaim hogyha kérdezik?

Figyelt kérdés

Nem szeretek hazudni,de mikor bárhol megkérdezi valaki (rokonok, anyum ismerősei, stb) hogy megyek-e bulizni valahova akkor nem merem elmondani hogy nem mert nincsenek barátaim.


Mindig azt mondom helyette hogy, nem mert a többiek nem érnek rá.


Mindig valami olyat hogy nem érnek rá, de sosem mondom meg hogy kik.


De miután ezeket mondom olyan rossz érzésem van, ami nem jó. :/


Meg ez évek után már eléggé furcsa hogy "sosem érnek rá". :D

Lehet belőle bajom vagy kijöhetek belőle rosszul ha bevallom?


2016. márc. 16. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Kijöhetsz belőle rosszul, de voltaképpen semmi közük hozzá, és ezt meg is mondhatod, hisz a te dolgod. Legalább nincs sok felesleges érdekkapcsolatod, igaz barátságot meg nehéz találni.
2016. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Sok embernek egész életében nem lesz 1 barátja se.

Semmit sem helytelen bevallani.

2016. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ne szégyelld, hogy nincs. Nekem sincs még igazi, de ez később ki fog alakulni. (Legalábbis remélem) :)
2016. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sose mentem bulizni sehova, nagy cucc.

Van 2 barátom, és tök jól elvagyunk. :)

Ha kérdezik akkor mondd azt, hogy hülye mind (valószínű igaz is), és tojsz rájuk. :D

2016. márc. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!