Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha munkaügyi kozponton kereszt...

Ha munkaügyi kozponton keresztül elvégzem a töltőállomás kezelő képzést akkor azzal lesz munkahelyem?

Figyelt kérdés
Nehéz ez a szakma?? Gyakorlatot hogy oldjak meg?? Kivisznek benzinkútra??

2018. máj. 7. 17:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Benzinkutasnak lenni nem agysebészet..Ezek a képzések arról szólnak hogy leakasztanak egy adag pénzt és kapsz róla valami papírt, hogy nagyon ügyesen levizsgáztál. A gyakorlat az nem tudom hogy van, az is lehet hogy sehogy, ennek érdeklődj utána te. Gondolom lesz vele munkád, ha éppen keresnek kutast valahol. Felénk mondjuk ugyan azok vannak már vagy 10 éve, nem nagyon cserélődnek.
2018. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jó de egy sültkrumplinak is magasabb az IQ-ja, mint a kérdezőnek. Sokszor bizonyította, így azt is kinézem belőle, hogy ehhez a kérdésének kiirásához előkellet venni minden tudását, lehet még segítséget is kért hozzá.
2018. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Es am kell ejszakazni a benzinkutasoknak?? En lehet erre a kepzesre jelentkezem, egyszerűnek tűnik.
2018. máj. 7. 18:11
 4/20 anonim ***** válasza:
2018. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Van benzinkút ami este x órától "önkiszolgáló", mert ott nincsenek kutasok éjszaka. Van amelyik zárva van és van ahol vannak éjszaka is. De te be vagy zárva a szekrénybe, hogy még nem láttál ilyesmit? Tényleg nem lehetsz valami IQ bajnok. Amúgy hogy jelentkezhetsz valamire úgy, hogy utána se érdeklődsz, hogy mégis mi lesz a dolgod?
2018. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem vezetek autót igy nem járok benzinkutakra, meg hol erdeklodjek mégis?? Munkaügyi sose tud semmit.
2018. máj. 7. 18:48
 7/20 Metionin ***** válasza:
Én diákmelóban dolgoztam benzinkúton még régebben, egy 1 délutános oktatáson kellett részt venni és annyi. Ott is csak azt magyarázták hogy tűz-és munkavédelem meg egy pár bugyuta feladattal tesztelték hogy tudok-e olvasni meg összeadni-kivonni. Semmit nem mondtak arról hogy hogy kell kezelni egy pénztárgépet vagy a benzincsapokat. Azt az ott dolgozó emberkék mutatták meg első 2 nap. Szóval tényleg nem egy agysebészet de azért a munkaügynél kellene lennie valami leírásnak hogy pl. hány napos ez a cucc meg hogy van-e a végén bármilyen számonkérés.
2018. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Metionin ***** válasza:
Ja és én éjszakáztam mert a kúthoz tartozott egy éjjel-nappali kisbolt is.
2018. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

" Kivisznek benzinkútra??"


A munkaügyi központ vagy mi??


Hát persze!!

2018. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Bakker, ez megint rákezdte a munkaügyi központok kérdéseket!

Azt esetleg nem kérdezed meg, hogy a központ kivégez-e, ha félbehagyod a tanfolyamot?

2018. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!