Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Back-office alkalmazottnak...

Back-office alkalmazottnak probléma a tetoválás karon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ahány munkahely, annyi féle, engem igazából egy általános kép érdekelne arról, hogy back-office-ban dolgozó alkalmazott esetén probléma-e a tetoválás. Gondolok itt pénzügyi elemzőkre, tanácsadókra stb.

Inggel ellehet rejteni a kart, azt viszont nem tudom hogy a HR-esek mennyire tolerálják a tetoválást.


2018. máj. 16. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem 2018-ban már nem annyira gond. Ill. munkahelye, HR-ese válogatja. (Nem tudom, h. a nem látható tetkóra van-e vmi. utalás a policy-ban, dress code-ra vonatkozó részekben a nagyobb cégeknél.)

Nyilván, akinek nem tetszik, annál nem jó pont (esetleg olyan 'beteg' az illető, h. még a bérezésedre is kihat, ha tudja, h. van. Persze nem direkt módon, de mondjuk az adható bérsávban nem a felső rész fog érinteni.

Évekkel ezelőtt egy controllingos ismerősöm (Közgáz Egyetem, 5 éves releváns tapasztalat) váltani szeretett volna, és nem ment olyan könnyen, mint ahogy korábban gondolta... Mikor az 'utolsó' helyén volt, akkor varrata ki a felkarját (tehát azt a jelentkezését még nem érintette). Fehér ingben mondjuk átsejlett/-látszott.

De lehet, h. csak nem volt szerencséje, és semmi köze nincs a tetkóhoz..

2018. máj. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!