Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogilag léphetnék valamely...

Jogilag léphetnék valamely irànyba?

Figyelt kérdés

Következő a helyzet. Volt a munkahelyemen egy kötelehő vizsga, melynek tétje nem.volt, mindenkinek sikerült volna akkor is ha semmit nem tud. Tanultam,de volt egyetlen egy tétel ami gyengén ment..de a vizsga meglett. Ezt követően a vizsgàztatóm aki egy osztàlyvezető, azt mondta a közvetlen fönökömnek ,hogy : xy a sajàt nevemet említette tehàt xy a nevén kívül semmit sem tud! Ezt követően a főnököm behívott s azg mondta vagy àthelyeztetem magam azonnal vagy egy hét múlva mind a 20 tételből újra vizsgàzom nàla.


Megalàzva érzem magam nagyon. Mert még ha nem.is tudtam volna semmit akkor sem lehetne ilyen jelzőt pecsételni a vizsgàzóra, úgy gondolom.



#jog #vizsga #munkahely #rossz hír keltése #vizsgàzó
2018. máj. 29. 01:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Az elíràsokért hibàkért elnézést,de mobilról vagyok.
2018. máj. 29. 01:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a törvény kötelez vizsgára, akkor kell vizsgáznod, ha házivizsga, akkor nem kell. Ne kérd az áthelyezésedet semmiképp, helyezzen át ő, ha annyira akar.

Különben meg, ha megvan a vizsga, nem kell tenned semmit.

2018. máj. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazàból a törvény àltal előírt vizsga az sikerült. A vizsgabiztos beperelhető amiért ilyen módon nyilatkozott rólam a tudàsomról a közvetlen főnököm irànyàba? Ugyanis meghurcolva illetve szégyenítve érzem magam
2018. máj. 29. 02:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha vizsga dokumentációja alapján tényleg hiányos volt a tudásod akkor nem. Nem éri meg pereskedned. Hosszú ideig fog elhúzódni, sok időd fogja felemészteni, sok pénzedbe fog kerülni és közel sem biztos, hogy megnyered a pert. Ha ennyire sérti az önérzeted akkor a megfelelő szervnél tegyél panaszt a vizsgabiztosra.
2018. máj. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kibabráltam volna veled, mert a fene se tudja, hogy igazad van-e. Nem ment az a tétel, húzattam volna veled egy másikat. Én nem hiszem, hogy alaptalanul vádaskodott a vizsgáztató. Ha nincs félni valód akkor miért nem vágtad rá nagy vagányul, hogy oké, akkor kérdezzen mind a 20 tételből ???
2018. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 acelsziv ***** válasza:
A vizsgákról készülni szokott hangfelvétel is. Ha biztos vagy magadban kérd el és add oda a főnöknek.
2018. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!