Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi kell ahhoz, hogy egy nő...

Mi kell ahhoz, hogy egy nő ügyvédként kifejezetten sikeres legyen?

Figyelt kérdés
A megfelelő tanulmányokon kívül.Ezekkel tisztában vagyok.
2018. máj. 29. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Tőke, kapcsolatok, tudás, határozott fellépés, igényes megjelenés.
2018. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ketseg2017 ***** válasza:
65%
Ne a gyakorin kerdezgessen...
2018. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanaz mint ami egy férfi ügyvédnek: határozott fellépés, jó beszélőke, intelligencia, megfelelő szakmai felkészültség, magabiztosság.
2018. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
kapcsolatok. De ez kell a férfi ügyvédnek is mivel iszonyat mértékű túlképzés van belőlük.
2018. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha itt kérdezed meg, akkor légy olyan, mint a filmben Doktor Szöszi. Neki bejött. :) (Irónia)
2018. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Most... ezt komolyan megkérdezted? Szerintem úgy fogsz járni, mint Linda Evans (Family Guy): "Linda Evans, felmosást kérünk..."
2018. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

"""Kifejezetten""" sikeres nő elsősorban nem büfészakra megy! A legmagasabb szinten tanul, orvosin, fogorvosin, gyógyszerészetin vagy állatorvosin (ezekhez két emelt szintű kell, ezeknek a legnagyobb a presztízse, a világ bármelyik országában bármikor tárt karokkal fogadják őket, jogász egy kutya őhozzájuk képest).


Ügyvédként 45-50 éves korodig ne is álmodj nagy pénzekről...és akkor most nagyon finom voltam! Van olyan ismerős, aki szó szerint NULLA forintot keres kezdőként, szakvizsga után 180, ami kb. semmi! Ugye nem beszéltünk, hogy mi van, ha szülni akarsz stb.


Ma már gyenge szakközepekből mennek jogra! 280-290-380 ponttal felvesznek szinte mindenki egy emelt szintűvel, ami kb. szellemileg visszamaradott-kreténszint!


Le lehet pontozni, válaszomat törölni, attól ez igaz! Ez a fájdalmas igazság!


Üdv.

régebben jogi egyetemre járó és abból abszolút kiábránduló, ma már orvostanhallgató.

2018. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

sikereken nem csak anyagi sikert értek

hanem szakmait is

ha csak a pénz érdekelne,nem jogásznak mennék,hanem rockzenésznek:))

és tudatában vagyok, hogy egy jogász 25 évesen nem Bentley-t

akármennyire okos is

2018. máj. 29. 23:11
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
mélytorok :D
2018. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
vmit újíts..
2018. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!