Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkaügyi központ nem...

Ha a munkaügyi központ nem enged be másik tanfolyamra a munkát ahova meg felvettek utálom, akkor érdemes kimenni külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Éjszakás vagyok ebben a szr gyárban es meg holnap is be kell menni éjszakára!!! Elegem van ebből a szr melóból kimennek inkább külföldre melózni sok pénzért ha lesz pénzem. Nehéz megoldani?? Csak úgy kimegyek es keresek ott állást. Normálisat nem ilyen szrt. Meg mosogatni is jobb lenne legalabb megfizetik es nincs éjszakázás!! Picit beszélek németül az elég?? A család szerint nagyon hülye vagyok a húgom szó szerint kinevet ezért meg akarom nekik mutatni hogy milyen sok pénzem lesz majd. Kis pénzt osszerakok szerintem megyek. Miket kell elintézni?? Most a hugomnak lehet hogy több pénze van de amikor majd lebog akkor sirhat bánatában. Akkora egy szemet koveteli hogy fizesem ki a chipseket meg meg ezt azt amit elcsórtam tole. Hat majd annyi pénzem lesz hogy majd esedezhet a bocsánatomért. Meg ez a szr munkahely mindjárt menni kell es semmi kedvem hozza. Ma is majd beszologatok a birkaknak csak ennyi jo van az egeszben.

2018. máj. 31. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze menj, dőlni fog a lé.
2018. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kimész külföldre semmikent max ha találsz is valamit 800-1000 euró mert semmire nem vagy jo szinte az lesz am az élet meg sok pénzed lesz csak abba egyik ilyen értelmes ember se gondol bele hogy odakint drágább az élet is :)
2018. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Külföldön is ugyan olyan csóró kulizó leszel.
2018. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hohy a te fajtádnak itt kint is xar lesz, mert te egyszerűen alkalmatlan vagy az eletre.....

Teged mint kelet europai munkast foleg ilyen senkit ugy fognak szopatni, hogy sirva fogid magad hazakonyorogni a gyarba......

2018. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 17?
2018. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak: Én is mosogatóként dolgozom Hollandiában, és már két hete mindig éjszakára vagyok beosztva.
2018. jún. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért akadnak elfogadható csajok ebben a fos gyárban, majd ma éjszaka bedobom magam. Lehet hogy holnap reggel mar csajjal terek haza. Nem tűnnek valami okosnak.
2018. jún. 1. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!