Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kamerákat figyelő őrnek...

Kamerákat figyelő őrnek jelentkezek, ha nincs vagyonőri végzettségem, viszont előnynek fel van tüntetve az informatikai végzettség és az van?

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 22:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi van ha többen vegzik egyszerre a munkát és elég ha egynek van igazolványa? Felveszik mondjuk karbantartónak, közben már a próbaidő alatt elvégzi a 1,5 hónapos tanfolyamot, aztán mindenki boldog.
2018. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Leírom megint, de most hangosan: a vagyonőri igazolvány alapfeltétel. Névre szól. Nem elég, ha csak a Gipsz Jakabnak van, kell az egész Mókus őrsnek. Ha nincs, ne jelentkezz, csak az idődet veszzegeted.
2018. jún. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jelentkezz nyugodtan, fel fognak venni. Én is csináltam ezt 3 hónapig, nem kell hozzá vagyonőri végzettség kb. bárkit felvesznek.
2018. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kb csak azt veszik fel, akinek van IGAZOLVÁNYA, hogy nem lehet ezt megérteni?
2018. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mit nem tudsz azon megérteni, hogy én csináltam ezt a munkát és nem kell vagyonőri végzettség? Csak a gép előtt kell ülni napi 12 órát és az őrökkel kommunikálni.
2018. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

"Kb csak azt veszik fel, akinek van IGAZOLVÁNYA, hogy nem lehet ezt megérteni?

"


Emberek. ÉVEKET dolgoztam nappalos és éjjeles bizti őrként telepőrként.

Semmiféle ilyen jellegű papírom nincs.

Na?

2018. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mákod vot
2018. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!