Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetek biztonsagior (vagy...

Lehetek biztonsagior (vagy barmilyen mas őr) vegzettseg nelkul?

Figyelt kérdés
Ertem ezalatt azt,hogy a "fonok" alkalmazhat e ugy,hogy nincs megfelelo vegzettsegem?
2018. ápr. 6. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Ne akarj őr lenni. Én csinàltam egy ideig régebben. A leghülyébbek mennek őrnek

Bocs de ez a tapasztalat. Trottyosok vagy dagadt fiatalok, esetleg vékonyak is. Izmos erős jó felépítésű bunyós gyors felfogású imtelligens csávót nem látsz. Egyébként azok a kidobók kellenének oda akik ma már olyan 40-50 évesek vagy azok akikben ez megvan

2018. ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi,nem feltetlenul akarok or lenne,igazabol csak erdekelt,hogy lehet e vegzettseg nelkul alkalmaznk
2018. ápr. 7. 10:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8 altalanossal lehetsz mar. :D meglepoen keves full sotet van (de aki az, az nagyon az), 24/72 van es mellette tudnak maszekolni, igy megeros melo pl az egyik fajtaja.
2018. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszi,sok helyen olvasom,hogy Okj-s vizsga kell hozza...

Na most ez kotelezo? Vagy a fonok/alkalmazó donthet ugy,hogy nem keri?

2018. ápr. 9. 20:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Melyik megyeben laksz, hatha tudok egy jo otletet, ha delen vagy.
2018. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gyor-Moson-Sopron...eszak-nyugat
2018. ápr. 9. 21:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegzettseg nelkul ott jobb ha kimesz mosogatni, nem?
2018. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jobb LENNE,de hetente tudnek hazajarni ,igy a baratnommel valo kapcsolatom szepen megromlana,mivel o meg hetvegente nem er ra.

Gondolom nem mindenhol van igy,de ahol nekem lenne ismerettsegem ott igy tudnank megoldani.

Ezenkivul 0 nemet nyelvtudasom van ,amig megint nem elony.

2018. ápr. 10. 12:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Öt éve vagyok a szakmában. Jelenleg papírok nélkül is lehet ezt csinálni, a testvérem is úgy nyomja. Nekem megvan az okj-s végzettségem is hozzá, ami előny, mert hamarabb felvesznek, de ha emberhiány van, igyekeznek mindent kitalálni, hogy alkalmazzanak papír nélkül, akár feketén is. Közfoglalkoztatáson belül is van őrség, oda semmilyen papír nem kell, és minden törvényes. Én nem tapasztaltam, hogy ebben a szakmában mindenki hülye lenne. Igaz nem is olyan az intelligenciaszint, mint az agysebész képzésen, de miért is lenne olyan? Átlagos emberek mennek biztonsági őrnek, az értelmi színvonal átlagos. Kb. mint a szakmunkások között.


36F

2018. ápr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!