Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkahely megtalálása...

Első munkahely megtalálása (informatika/programozás) mennyi időbe telhet?

Figyelt kérdés

Abba a problémába ütközöm, hogy szüneteltetnem kell az egyetemet családi okok miatt már egy éve (amik kb mostanra oldódtak meg, egyébként betegség volt/van) és most, habár otthon nincs már akkora szükség rám, keresőként lenne.


Viszont mivel nincs folyamatban lévő aktív nappali jogviszonyos tanulmányom, így elég nehéznek találom már csak szűrni is a lehetséges helyeket.


Lehet kicsit eltúlzom, mert még csak egy hete keresek aktívan állást, viszont volt ma egy második fordulós interjúm, ahol a profilom és a nyelvtudásom alapján azt mondták, teljesen az a kategória vagyok amit keresnek, de ők csak akkor tudnak felvenni, ha folyamatban lévő (nem passzivált ,vagy megszakított) tanulmányaim vannak (elő követelménynek meg sem volt említve).


2018. jún. 12. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

"viszont volt ma egy második fordulós interjúm, ahol a profilom és a nyelvtudásom alapján azt mondták, teljesen az a kategória vagyok amit keresnek, de ők csak akkor tudnak felvenni, ha folyamatban lévő (nem passzivált ,vagy megszakított) tanulmányaim vannak"


Gondolkodás nélkül hívják az embert állásinterjúra még akkor is, ha esélytelen, hogy felvegyék. Látod? Hülyék ezek.

2018. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én OKJ-t végeztem, mellette 2 felnőttképzést, én az utolsó nyaramat sem tudtam kiélvezni, mert elszipkázott a munkaerő piac


nekem hamarabb sikerült, mint akartam :D


ha értesz hozzá akkor papír nélkül mehetsz akár gyakornoki állásra, vagy referenciákkal akár junior fejlesztőnek

2018. jún. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó önéletrajzzal és a megfelelő helyek megpályázásával hetek...

Nyilván ide azért nem vettek fel, mert tanulóként ezt azt el lehetne számolni utánad...

2018. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat ott van pl az Epam. Most mar kb.minden hulyet felvesznek, aki latott valaha pct.. Na jo nem teljesen, de ha beadod a.cvd es atmesz az interjun, gyakorlatilag egy het es lehet kezdeni.
2018. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!