Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol lehet szakmai gyakorlatot...

Hol lehet szakmai gyakorlatot keresni kisebb csapatba?

Figyelt kérdés

Programozó informatikusnak tanulok.


A helyzet az hogy van egy csomó nagy cég, akik felvennének, de én nem igazán szeretnék ott dolgozni a későbbiekben sem, és úgy gondolom hogy sokkal többet tudnék tanulni egy kisebb cégnél, mert gondolom jobban odafigyelnek.



2018. febr. 23. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én most kis cégnél dolgozom, kb. 10-en vagyunk.


Dolgoztam nagy cégnél is.


De megmondom őszintén nem igazán látok különbséget, anyagiakban sem.


Pl. kis cégnél is lehet brutál jól keresni, ja és van egy rakat nagy cég ahol meg keveset.


plusz ugye az ember azt hinni hogy az a cég amelyik azt hirdeti hogy ő egy nagy multi az tele van pénzzel, mindenre van pénz, biztos pénzügyi alapok, stb ökörség, azt az ember mikor ott van akkor látja hogy kamu az egész. Ja és egy kis cég meg megveszi a szalonból az új autót, a nagy cég meg a vezetőknek használtat vesz. Vagy sokan nem is kapnak, de a cég az "milliárdos cég", ökörség. Vicc.

2018. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyenlőre nem igazán érdekel hogy mennyit lehet keresni, inkább az hogy hol tudok kicsit többet tanulni.


A helyzet az hogy egyetemen szinte csak matekot tanultunk, amit szeretek, de programozásban például soha nem dolgoztam csapatban, mert nem igazán volt lehetőség rá.

2018. febr. 23. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem ha felvesznek bárhova is, na már el is kezdődik a "tanulás".


Első napon.


Nem vagyok 50 éves, de azért van már pár év tapasztalatom.


Kisebb cégnél van egy olyan "maradjunk életben" feeling, ja meg amikor a kollégáid játszák a hülyét, hogy te igazából csak a terhükre vagy, stb. :D Vicc.


De amúgy akkor sem mindegy mennyi pénzért "ökörködünk", majd rájössz.


Nekem volt egy hely, szerződést megkaptam az állt benne hogy minimálbér, persze munka annyi volt hogy bele lehetett szakadni, mókás volt, csak nem nevettem, na ott be is adtam a papírokat.

2018. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
most mondjuk megkeresem a havi 200.000 nettót, plusz premium.
2018. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, és mégis hogy kéne keresni? (ismerősök igénybevétele nélkül)
2018. febr. 23. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:

internet.


Profession.hu


Én ott találtam melóhelyet, ami fizet is. Nem kamuemberek.


Most mi a legmagasabb végzettséged?


Érettségi?

2018. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pontosan érettségi.
2018. febr. 23. 20:54
 8/8 A kérdező kommentje:
a gond az hogy nyilván vannak ilyen oldalak, de elég sok helyen írnak különböző sablonszövegeket, meg elég nehéz az elején már szakmai tapasztalattal rendelkezni ugyebár.
2018. febr. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!