Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kellemetlen helyzetbe...

Ha kellemetlen helyzetbe hozok egy gyár igazgatót (kiforgatom a szavait) elbocsátanak engem?

Figyelt kérdés

Időnként tájékoztatók szokott tartani pár havonta, most legutóbb 2 hete volt egy beszéde amiben vagy száz különféle magyarázattal körülírta a nettó 35ft béremelést, és hogy műszakonként X létszámmal kiválóan lehet tartani a lépést a megrendelésekkel, nem tudom figyelte-e de sokan nevettek, hisz mi tudjuk a gyártás %-át, de Ő van hogy 2 hétig be sem jön, ennek ellenére úgy beszél mintha élesben dolgozna velünk mondjuk délelőttösben.


Engem az érdekelne hogy ha szerinte nem indokolt a jelentős emelés annak érdekében hogy egyáltalán maradjanak, nem hogy jöjjenek dolgozni is tartósan, akkor Ő miért jár 20 milliós ML Mercivel, ugyebár mi dolgozzuk le az árát, mint sok más úri huncutságét is, parkosítás ott ahol a kutya nem mászkál pl


2018. jún. 18. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ő a gyárigazgató, te meg a kuli.

Fordított esetben te is pont leszarnád a munkások bérét és inkább mercit vennél.

2018. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én is csináltam!

a.) szopóroller (anti voltam mindenben és voltam a gonosz alacsony bérezéssel ha csinálni kellett valami szart csak én kaptam stb..)

b.) elbocsájtás közös megegyezéssel


nekem (A) volt kb 6 hónapig tartott ez idő alatt 2szer rúgott ki és kétszer vette el a céges kocsim. a végén én mondtam fel és hirtelen leszállt rólam és a bérem is normalizálódott.


szerintem foglalkozz a saját dolgoddal! jobban jársz :)

happy nice day

2018. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MEgint ez a brühühü, ,,bezzeg a főnököm miért vehet ML mercit?"

Mert megteheti,miért nem képzed magad és lépkedsz feljebb?

Ez van ti pótolható melósok vagytok,és semmi közötök mit vesz,sőt megnyugtatlak van vagy 10 lakása tuti,meg halom szeretője is,plusz nyaralgat.

De akkor sincs közöd hozzá,érd el,hogy feljuss oda,keresd ezen emberek társaságát és tanulj tőlük ennyi,érd el,hogy felfigyeljenek a munkádra,hogy feljuthass,ha ügyes vagy a gyár állja a tanulmányaidat hajtsd ki a beledet,lássák,hogy akarsz és többre vagy hivatott.


Nem véletlenül ő a gyárigazgató.

Mit tudtok nyújtani,hogy magas legyen a fizutok,tételesen miért kapnátok többet amikor kb. nem bántalak de a melótokat egy 5 éves kisfiú is ellátja 2 perc alatt elmagyarázom neki.

Ha több pénzt akarsz akkor olyan munkát kell végezz amit nem tud mindenki.


Tehát azt mondom maradj csendben,ne lázadozz,mert egy vagy MÉG a sok közül de érd el felfigyeljen rád.

Megteheti ő az igazgató majd ha te leszel akkor majd te dirigálsz,és te veszel A8-ast például.

2018. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, képzeld el, hogy te vagy az ő helyében! Mennyire érdekelne, hogy a jelenlegi munkatársaid mennyivel többet keresnek? Az a helyzet, hogy ebben az országban senki sincs tapintattal a másikra! Sem az alkalmazottak egymásra, sem a főnök az alkalmazottra! De tudod, ebben az országban azt hiszik ettől férfiak, ettől lesznek "kemények". Aki nem ilyen, azt kihasználják, és a háta mögött leb**zizzák.
2018. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!