Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Engem minden munkahelyen...

Engem minden munkahelyen ahova csak megyek utálnak az emberek. Szerintetek mi csináljak?

Figyelt kérdés
Mivel depressziós vagyok és folyton rossz a hangulatom illetve keveset beszélek. Csak gyárakban tudok dolgozni betanított munkásként mivel okos sem vagyok és tehetségem sincs semmihez. Utálom az ilyen munkákat de nem tudok mit tenni. Ugyan van egy szakmám de azzal kitörölhetem semmire nem jó. Utálom az egész életet ezért vagyok folyamatosan szar hangulatban. Régen jártam orvosnál de normális gyógyszert nem bort adni. Meg utálom az orvosokat sőt mindent. Mi csináljak?? Nem lehetne valahogy úgy megélni hogy ne kelljen emberek közé menni?? F

2018. jún. 11. 15:24
 1/10 anonim válasza:
100%

Vannak munkahelyek,ahol otthonról is dolgozhatsz,de szerintem nem kellene a probléma elől elmenekülni,inkább a depresszióra kellene megoldást találni.

Azt megkérdezhetem,hogy mi váltja ki benned ezeket az érzéseket?

2018. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én se tudom. Egyszerűen utálok mindent, nem birok kibékülni az élettel. Talán ha jobb képességeim lennének talán jobb lenne.
2018. jún. 11. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Én is pontosan ilyen vagyok. Engem az iskolában is utáltak és most aszociális vagyok. S én is gyárba kényszerülők menni. Az orvosokat én se szeretem, mert a 90%-lékuk pénzéhes. Jó lenne tényleg egy olyan munka, ahol nem kell emberek közé menni..legszivesebben állatokkal foglalkoznék, de mivel városban élek, ahol nincsen állatkert igy lehetetlen. Még érettségim sincsen, amivel állatorvosira mennék...én nekem már mindegy valahogy kihúzom még a hátralevő életemet igy, de kerülni akarom a 3 műszakot, mert éjszakázni nem szeretnék... Ez van sajnos.
2018. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-mas vagyok 30/F
2018. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Mit csinalj? Allj mashogy a dokgokhoz... higy varhatod el, hogy teged szeressenek, babusgassanak amikor te utalsz mindent es mindenkit? Csak azt kapod, amit adsz...
2018. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb, hogy változtass a hozzáállásodon. Olyan nincs, hogy semmiben sem vagy jó. Keresd meg, hogy mi az, ami érdekel és kezdd el abban képezni magad. Ez lehet kertészkedés, lehet jó a kezed, így pl. jó asztalos lennél, esetleg jó autószerelő is lehetsz vagy jó vagy nyelvekből, programozásból bármiből, de neked kell kiderítened miben vagy jó és mit csinálnál szívesen.

Ha képezted magad onnantól kezdve pedig helyezkedj el a szakmában, illetve már a képzés közben is próbálj meg a szakmában elhelyezkedni. Ha elkezdesz valami olyasmit csinálni, amit szeretsz, akkor a depressziód is jó irányba változik.

2018. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Talan javulj meg es legyel normalis, akkor nem fognak utalni.
2018. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
ugyanez vagyok pepitába...
2018. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Azért utálnak,mert irigyek rád.
2018. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól írta valaki előttem, munkán kívül keress hobbit, tanulj valamit, amiben jó vagy, és élvezed is. Ha ennyire negatív vagy, akkor ezt is kapod vissza. Sajnos azt kell mondjam, ez ilyenkor természetes, hogy nem kedvelnek. Ha viszont látják, hogy rendben vagy, szereted magad, lelkes vagy valami iránt, és esetleg még ügyes is valamiben, hidd el, megváltozik körülötted a hangulat.

Ne keseregj, hanem még ma láss neki kitalálni, mibe kezdj bele! Készíts tervet, írd le, járj utána és valósítsd meg! Szedd össze magad, mert így csak tönkre mész! A munkát fogd fel úgy, hogy cserébe pénzt kapsz, amivel vehetsz magadnak kaját, ezt-azt, élsz belőle. A szabadidődet viszont Te alakítod, láss neki, hogy az jó legyen! Keresd meg, mit szeretsz!

2018. jún. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!