Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet kezelni azt, ha...

Hogyan lehet kezelni azt, ha a főnököm állandóan támadóan lép fel?

Figyelt kérdés
A főnököm hajlamos azonnal támadni, nagyon durván, amint valami nem pont úgy van ahogy akarja. Akármilyen kis hibát vétenek az emberek, rögtön mindenkit megaláz. Ha kérdezel azért is könnyen bedühödik, teljesen mindegy, hogy jogos-e a kérdés. Én meg palyakezdo vagyok, de nagyon durva azt látni, hogy idősebb emberek is mennyire félnek tőle... Én próbaidőn vagyok és nagyon elbizonytalanodtam, hogy maradjak-e. Van-e valakinek bevált taktikája az ilyen emberekkel való kommunikációra vagy meneküljek inkább?
2018. jún. 20. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Az ilyen nem főnök, hanem kiskirály. Ezeknek széplassan leáldozik, mert otthagyják őket a fenébe az alkalmazottak, aztán lehet izzadni, honnan szerezzenek új munkaerőt. Nagy a munkaerőhiány, szóval vagy megváltoznak ezek az emberek és elkezdenek igazi vezetők lenni, vagy lehúzhatják a rolót (illetve nagy cégnél hamar őket rúgják ki).


Ha próbaidőn vagy, akkor keress másik melót inkább, felesleges egy ilyennel kínlódni.


Esetleg a felmondáskor jótanácsként mondjad neki, hogy nemártana, ha ráguglizna arra, hogy "vezető vagy főnök", ha jót akar magának, mert nagyon rossz úton halad ezzel a hozzáállással az alkalmazottai irányába.

2018. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha lehetőséged van rá, válts. Ha már a régebbi dolgozók is félnek tőle, akkor valószínűleg régóta ilyen és aligha lesz jobb a helyzet.
2018. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, az ilyen a jó főnök, dolgozni mindenhol kell, vagy kivágnak mint a macskát...
2018. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze majd ilyen nyali fali munkahelyet talál ahol mindenki nagy haverja mindenkinek, a főnök meg nem ért a szakmához jól, érettségije van csak és lehet vele haverkodni ;) amúgy voltam egy ilyen cégnél Budán majd lehet visszamegyek.
2018. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
#4: a zárt osztályon nem szokták elvenni a mobilt?
2018. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
De főleg akkor ha megérkezik a "én vagyok a király és leoltok mindenkit és megmondom a tutit gyökér" azoknak szoktak adni ciánt is.
2018. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Margit62 válasza:
Mosolyogj ennyi!
2018. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Vagy próbálj meg esetleg a kedvében lenni, hátha meg kedvel, lássa hogy iparkodsz, akarsz valamit, próbálj vele kijönni, de óvatosan, ha nagyon gáz akkor pedig hagyd ott az egészet.
2018. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as ez nem így működik. Ha a főnök ilyen akkor a fejed tetejére allhatsz akkor sem változik. Az ilyeneket ott kell hagyni főleg ha nem is fizetnek jól.
2018. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

"hátha 'meg kedvel'" írhattad volna így is: mekkedvel XD

Igazi FŐNÖK vagy expert'

Kérdező, hagyd ott a pics**a.. ez nem is kérdés! Nyugodj meg találni fogsz normális melóhelyet is! Ahol megbecsülik a munkád és nem üvöltik le a fejed.. Az olyan idegbaj állatok meg mint a jelenlegi góréd meg sz...k le magukat :D

2018. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!