Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A cégnél ahol dolgozom van...

A cégnél ahol dolgozom van egy idősebb "kolléga". Állandóan feszült, mindenkinek beszólogat, lehet nincs rendben a fizetése?

Figyelt kérdés

Tehát felvettek egy céghez, és van egy idősebb "ember". Állandóan beszólogat, persze nem csak nekem, állandóan feszült, nem tud lazítani, mindenkinek beszólogat, hogy pl. "annyira pancser vagy holnap már nem kell jönni", stb, ilyeneket. Ha menni kell valahova ezzel a kollégával akkor inkább mondanám le, nem is lehet vele már elmenni sehova munka ügyben.


Na a kérdésem az lenne hogy egész egyszerűen csak azért ilyen mert nincs rendben a fizetése?


Mert ha nekem is mondjuk 2-3 hónapig nem jönne meg a fizum, vagy nagyon kevés lenne, akkor lehet én is "átmennék ilyenbe".


Vélemények?


2018. máj. 12. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettő között nem feltétlenül van ilyen direkt kapcsolat. Persze lehet, hogy igazad van. Az igazi kérdés hogy ezt mi honnan a francból tudjuk?
2018. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen munkatarsam. En 18 voltam, palyakezdokent, o 45-50 koruli. Allandoan megkaptam hogy nem ertek hozza, azt nem ugy kell... Emellett a hatam mogott kibeszelt a hasonszoru "barataival". Egyszer feszultebben erkeztem a munkaba mint altalaban es amint beleptem mar kaptam az ivet. (Akkor mar volt tapasztalatom, csupan ha valami elromlott vagy rossz minosegu volt akkor azt neki kellett rendbehozni, es ez nem tetszett neki.) Kicsit felkaptam a vizet es emelt hangszinnel elmagyaraztam neki hogy igazan befejezhetne mert rogadt unalmas. Az egesz kis brigadjaval elkuldtem oket a ... valahova...

Meg aznap odajott hozzam a fonok es megkoszonte hogy vegre valaki rendbetette a fejet. Kellett neki egy kis ido amig megemesztette, utana mar viszonylag jofej volt mindenkivel.

2018. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Véleményekre voltam kíváncsi.


mert ha egy cégtől én is mondjuk havi 20.000-et kapnék én is átmennék "hülyébe".

2018. máj. 12. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha egy cegnel havi 20.000-et kapnal, valoszinuleg nem dolgoznal ott. Egyreszt mert ez joval a minimalber alatt van, masreszt ennyibol nem lehet megelni.
2018. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam a fickó igazságtalannak érzi a fizetését.


És emiatt ilyen.

2018. máj. 12. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Semmi köze a fizetéshez, ő egyszerűen egy ilyen nemiszerv.


Ő: "annyira pancser vagy holnap már nem kell jönni"

Te: "miért, hiszen te is bejössz mindennap"

vagy

"mióta is vagy a főnököm?"

2018. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tehát.


Azon röhögök hogy ez nem fárasztó neki?


Komolyan mondom erre pazarolja el az energiáját, ebben fárad el, röhej.

2018. máj. 12. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne neki fárasztó? Neked az, őt feldobja ha sértegethet. Vannak ilyen személyiségek, sok minden oka lehet, miért csinálja, valszeg valamit kompenzál az elcseszett életéből így.


Passzívagresszív személyiségzavara is lehet, az is ilyeneket csinál.

2018. máj. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!