Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki dolgozott már a Lidl_be...

Valaki dolgozott már a Lidl_ben? A Bluetooth_os fülhallgató hogy működik? Szerintetek elhívjam?

Figyelt kérdés

pár hete találkoztam egy férfival


szerintem szimpatikusak vagyunk egymásnak, nagyon helyesnek találom,de nem tudom hogy hívjam el.



A pólóján a névtáblán láttam a keresztnevét,próbáltam rákeresni facebookon,de nem találom, ha legközelebb találkozok vele a köszönésen kívül mit mondjak neki ???



már párszor elképzeltem a szituációt hogy szimplán oda megyek hozzá és megkérdezem,hogy mikor van vége a munkaidejének és ráérne utánna ,esetleg lenne kedve beszélgetni , de valahogy nem megy...


meglátom remegek mosolygók mint egy tejbe tök és csak köszönni bírok


mit mondjak neki,hogy hívjam el ?

valaki tudna tanácsot adni,


Meg még annyi hogy ügye a dolgozokon ilyen Bluetooth os fülhallgató van és attól félek hogy más is meghallhatja amit mi beszélünk

Hogy működik ez az izé és tényleg bocsi az ilyen hülye kérdésêrt de szegény srácot és magamat sem szeretném beêgetni

23N



#Lidl #férfi #bluetooth #dolgozó #fülhallgató ideges
2018. jún. 26. 04:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
De aranyos. Viszont sajnos a kérdésre nem tudom a választ:(
2018. jún. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Bluetoothos fülhalgató mikrofont is tartalmaz,úgy hogy a biztonsági szobába minden hallatszik.

Ott nehéz lenne vele beszélni.

Ötletem sincs hogy vegye fel vele a kapcsolatot

2018. jún. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy szép képeslapot, a szövegírós részbe írd le, hogy nem akarod munka közben zavarni, de amikor ráér szívesen kávéznál vele, megismernéd. +telószám, vagy egyéb elérhetőség.

Mikor legközelebb látod és köszönsz neki a kezébe nyomod kedvesen. Ha nem rohansz el egyből, hanem megvárod a reakcióját, akkor nem fog szerintem furának tartani miatta.

2018. jún. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyan nagy dolog abban, ha hallja valaki más, ahogy elhívod?
2018. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

szegény srácot és magamat sem szeretném beêgetni

a levét passzolom nem tűnik kicsit dedósnak mint pl az oviban hogy egymásnak küldözgettük a szívecskéket

2018. jún. 26. 12:52
 6/11 A kérdező kommentje:
holnap szimplán oda megyek hozzá nem bonyolítom túl , de azért kicsit félek
2018. jún. 26. 12:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, lett valami a dologból?
2018. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Aha

Odamentem hozzá és megkérdeztem mikor végez és este beültünk valahova

Alakul a dolog

Köszi mindenkinek

2018. júl. 16. 05:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezért féltem ennyire xddd
2018. júl. 16. 05:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Szuper!
2018. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!