Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki melyik fülén telefonál?...

Ki melyik fülén telefonál? Mitől függ az, hogy, , ki milyen füles"?

Figyelt kérdés

Én jobb kezes vagyok. Jobb kézzel írok, jobb kézzel eszem. Tudok bal kézzel is enni de írni csak a jobbal. Viszont az íráson és evésen kívül szinte mindig a bal kezemet használom. Amikor zenét hallgatok, általában a fülhallgatót csak a bal fülebe dugom be a másik szabad. De a telefont is mindig a bal fülemhez tartom. Próbálom a jobb fülemet is rászoktatni a zenehallgatásra meg a telefonálásra, de elég rossz érzés.

Mitől lehet ez?

A válaszokat előre is köszi. :)



2017. márc. 11. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem attól függ,, hogy jobbkezes vagy hogy balkezes. Én is jobbkezes vagyok, és én a jobb fülemhez rakom a telefont telefonáláskor. Valószínűleg a balkezesek meg a bal fülükhöz, legalábbis szerintem. Persze biztos vannak, akik másképp csinálják, szerintem mindenki úgy csinálja, ahogy neki könnyebb.
2017. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Ezek szerint te balkezes vagy , csak kiskorodban eröszakkal, feltehetöleg a sulliban , jobbkezre szoktattak , regen divat volt " irj a szep kezeddel " .

Az ilyen gyerekeknel fellephet dadogas is pl.

Ma mar tilos ez a módszer.

Hasznald nyugodtan a balt mindig

2017. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Én azon a fülemen telefonálok amelyik kezemben a telefon van mikor hívnak. Elvileg jobbkezes vagyok de ballal is tudnék írni csak nem szoktam meg. (Egyszer rajzoltam is ballal. Azt mondták az osztálytársaim, hogy ők jobbal se tudnak olyat xDD) enni is tudok mind a kettővel és telefont piszkálni is.

Szerintem te is kétkezes lehetsz vagy először balos akartál lenni, csak átszoktattak

2017. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
57%
Ez olyan kérdés, mint a "Melyik kezeddel törlöd a feneked?" :D
2017. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Mindent jobb kézzel csinálok.
2017. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Erre még nem gondoltam, hogy erőszakkal rászoktattak volna. Majd megkérdezem anyut meg aput, hogy mit tudnak erről. Utolsó nagyon vicceset szóltál. Hahaha
2017. márc. 11. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Pólóm alá beszoktam húzni a kábelt hogy ott ne lógjon, s akkor amelyik fülest a 2 közül sikerül kihúzzam a nyakamnál azt dugom be :D.


Ha valakivel megyek az utcán akkor abba a fülembe rakom, amelyik nem a mellettem levő felől van. Otthon ha ülök a kanapén akkor nem az ajtó felöli fülemet dugom be hogy halljam ha ordítanak nekem valamit :D.



S még sorolhatnám.



Szóval én igazi "kétbalfüles" vagyok :D.

2017. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
84%

Szerintem alapvetően nincs ilyen hogy ki milyen "füles", inkább a kezétől függ.


Én például alapvetően jobb kézzel veszem fel, így elsőre a jobb fülemhez teszem, mert az esik kézre. De ha valamit csinálok közben, akkor azonnal átveszem bal kézbe, vagy alapból azzal veszem fel, például gépezésnél.


De van hogy hosszabb ideig telefonálok, akkor folyamatosan váltogatom...

2017. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na itt egyszer volt "felpontozás".
2017. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!