Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 12 órás folyamatos műszak...

12 órás folyamatos műszak jelentése?

Figyelt kérdés

12 órás folyamatos műszakban, 2 munkanap + 2 pihenőnap váltakozásával


Ez azt jelenti, hogy csak nappal (6-18), vagy 18-6-ig is?


2018. jún. 26. 11:29
 1/7 acelsziv ***** válasza:
100%
éjjel nappal. hétvégén, ünnepeken is
2018. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Elsőnek igaza van. Igen 6-18 és 18-6, elég undorító, 2 év után belebetegedtem, és fél évig jöttem ki belőle, de nálunk 4 műszak volt. Soha többet, ellenségemnek se kívánom!
2018. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:
67%

2 Ez is négy műszak, mert amikor te és a téged váltó pihen abban a két napban a másik két műszak van benn.

Mocsok nehéz megszokni. Amikor éjszakásban már fáradsz és a hócipőd tele van akkor még csak este 11 van és több, mint a fele hátravan. Én se szerettem.

2018. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát, ha csak 6-18-ig lenne, azt külön megjegyeznék? Vagy az lenne, hogy egy műszakos, nem folyamatos? Vagy a folyamatos azt jelenti, hogy hétvégére, ünnepre nincs tekintettel?
2018. jún. 26. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
nálunk úgy van 1. nap 6-18, 2. nap 18-6, 3. nap pihenő, 4. nap pihenő és kezdődik elölről. az teljesen mindegy, hogy hétvégére esik, mindig menni kell, sosincs hosszú hétvége... rengetegen el is hagyják, fiatal, családos már alig van.
2018. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is 4 műszakban vagyok. 2 nap 6-18-ig, kettő szabad, 2 nap 18-06-ig, kettő szabad.

Szerintem sokkal jobb, mint a három műszak, hiszen van szabadidőm, ami megfizethetetlen. Gyakorlatilag 4x megyek egy héten. És nappalos után 2 és fél nap szabad van.

2018. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
A folyamatos munkarend azt jelenti, hogy hétköznap, hétvégén, éjjel-nappal megy a munka. Van, ahol fizetett ünnepekre leáll a gyár (de mondjuk húsvétvasárnap reggel 6-ig megy a meló), máshol akkor sem. De az biztos, hogy éjszaka is kell menni. Valószínűleg arról van szó, hogy két napig mész nappal, két nap pihenő, majd két éjszaka és két újabb pihenő. Véleményem szerint okádék az ilyen műszakbeosztás, de ehhez hozzájárul az is, hogy nem tudok 8 óránál hosszabb műszakokban dolgozni, akárhogy is erőltettem eddig.
2018. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!