Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahelyre csak...

Ha egy munkahelyre csak Emailen keresztül lehet jelentkezni felvételre, akkor hozzá kell csatolnom az erkölcsi bizonyítványt valahogy az emailhez, ha erről nem szóltak sehol sem?

Figyelt kérdés
Remélem jó a kategória, ahova írok. Nos az a helyzet, hogy jelentkeztem emailen, hogy felvételt nyerjek egy munkahelyre, amit nemrég hirdettek meg. Azt nem írták, hogy kell-e csatolni az erkölcsi bizonyítványt, vagy csak később elég bemutatni, de azt mondták,hogy erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkező embereket vesznek csak fel. Nos emailen keresztül csak a fényképét tudnánk csatolni az erkölcsi bizonyítványnak, így úgy gondoltam, hogy először elküldöm az önéletrajzot, aztán ha fölvesznek, majd bemutatom nekik az erkölcsi bizonyítványt. Helyesen cselekedtem? nem akarom, hogy amiatt ne vegyenek fel, mert nem küldtem el a bizonyítvány fényképét.
2018. jún. 27. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Be is szkennelhetted volna, de elég, ha a szóbeli elbeszélgetésre elviszed. Sőt, az is elég lenne, ha csak akkor kérnéd meg, amikor felvettek, hisz ha nem vesznek fel, akkor fölöslegesen adtad ki rá a pénzt.
2018. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy már ingyenes az igénylése. Vagy rosszul tudom?
2018. jún. 27. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég, ha az állásinterjúra viszed. Igen, ingyenes és az ügyfélkapun kersztül is igényelheted.
2018. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!