Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkezhetek erre a munkára?...

Jelentkezhetek erre a munkára? Pontosan mi lenne itt a feladatom?

Figyelt kérdés
Neten találtam egy olyan állást,hogy nyomdaipari munkást keresnek. Sok minden nem említenek meg róla,csak annyit,hogy gimnázium,vagy szakközépiskola kell hozzá,meg hogy nyomdaipari,gépmesteri tapasztalat előny. Na most nekem a középsulim meg van,de semmi tapasztalatom,és még nem is dolgoztam sehol. Ha jelentkezem szerintetek figyelembe sem vennének,vagy lenne esélyem? Igazából azt sem tudom pontosan mit takar a nyomdaipari munkás,hogy pontosan mi lenne a feladatom.

2018. júl. 7. 18:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 21 éves nő vagyok. Eddig családi gondok miatt nem tudtam dolgozni,itthon kellett segítenem.
2018. júl. 7. 18:20
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Ne,"nyomdaipari /nyomdászati tudás kell" ,ha van 'kézi/betanitott részleg',oda vesznek fel.

Hát az szíwás,bírd a melót.

Én 2évet húztam le 'nyomdába'.Könyv 'összehordó'ként,napi 7x45percet rohanhattunk az asztalok körűl,a 'pihenés' a könyvek 'összeforgatása' volt.

A könyvkötő gépnél a forró ragasztó fröcsögött.

Jah ' keménytáblázáshoz' festőhengerrel kenheted a boritót,a könyvgerincre helyezés se egyszerűbb.A vágó gép és a köny előkészités,nyomdagépek meg 😨

2018. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Jelentkezhetsz, bár felvenni nem fognak. A középsulid megvan (egybe kell írni), de milyen szak? Nyomdász? Nyilván nyomdaipari tapasztalatod nincs.

Neked ez esélytelen.

2018. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Diákmunkára szoktak hasonló néven nyomdába embert keresni. Haverom fiúként volt vele pakoltattak egész nap. Lányoknak dobozolni, újságokat összeállítani, kisebb dolgokat pakolászni kellett.


Egy próbát megér, ha nem feltétlen követelmény a hozzáértés. De ahogy hallottam nem egy lájti munka, kb mint szalagozni.

2018. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Biztos felvennének mert munkaerőhiány van. Gyári melót viszont találsz könnyebbet is. Hol laksz?
2018. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Egy próbát megér, ha nem feltétlen követelmény a hozzáértés. De ahogy hallottam nem egy lájti munka, kb mint szalagozni."


Nyomdában is van szalag.

2018. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!