Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felveteliztem egy gyarba...

Ha felveteliztem egy gyarba es nem sikerult akkor abba a gyarba mar soha tobbe nem jelentkezhetek? Vagy lehet probalkozni tobbszor is?

Figyelt kérdés

2017. márc. 26. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, csak óvatosan.

Velem már volt ilyen, hogy 1 hónap múlva kerestek.

Mindenesetre másképp nézzen ki a bemutatkozó írásod, mint amivel nem vettek fel.

2017. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet próbálkozni persze! En is voltam tavaly nyáron egy másik gyárba felvételizni munkahelyet akartam váltani minden ment szépen minden sikerült aztan 3 hónappal később megtiszteltek hogy kösz nem! Mas kerdes hogy en konkrétan nem jelentkeznék oda még egyszer es nem azert mert nem lenne jo hanem nem fogom meg egyszer 3 hónapot varni es 2 hetente járni a HRhez hogy na most mivan
2017. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolsz miért nem vettek fel?


Alapvetően azt szeretik, ha nagyon ott akarsz dolgozni. De lehet jobb lenne személyesen beszélni valakivel, hogy mi lehetett a gond.

2017. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!