Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt valaki aki úgy megy...

Van itt valaki aki úgy megy dolgozni hogy bevesz egy nyugtatót előtte (frontin pl. )?

Figyelt kérdés
Nincsenek tényleges pánikrohamaim,azt vettem észre munkahelyen,ami monoton pörgős,hogy egy idő után el kezdek szédülni,mindig ugyanabban az időpontban.Nagy valószínűséggel maga a munkahely miatt,hogy utálom,stb.Valami belső feszültség miatt lehet szerintem,pszichésen jön a szédülés,idegenszerű érzések,ájulásérzés,bizonytalanságérzés állás közben,ami miatt nem tudok végül dolgozni.Az orvos első körben 0,25-ös frontint írt fel,hogy munka előtt vegyem be.Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban ? Össze-vissza olvastam már mindent,nem szeretném hogy nagyon elálmosodjak tőle,mert az akadályozna a fizikai munkavégzésben.Elalváshoz biztos jó,de munkához ? Gyógynövényes dolgok nem érdekelnek,azok nem érnek semmit.Egyébként valahol biztos vagyok benne hogy valami parám van,mert ugyanezt éreztem ma pl. egy felfelé menő mozgólépcsőn is,azt hittem leszédülök róla hátrafelé.Munkahelyen talán az feszélyez,hogy tudom hogy kénytelen vagyok ott lenni,felelősséggel tartozok magam iránt hogy meg tudjak élni,nem tehetem meg hogy nem csinálom,és kirúgjanak.Ez általában a fő gondoltaom ott.
2018. júl. 9. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne rögtön gyógyszert szedni. Főleg ilyen durvát. Attól nem lesz jobb a munkahelyed, nem fogod jobban szeretni, csak gyógyszerfüggő leszel.

Na meg az sem mindegy, hogy mi a konkrét munka, mert akár veszélyes is lehet begyógyszerezve végezni.

2018. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen,jártam igy."Főnőkasszony/munkavezető" állandóan stresszbe tartott mindenkit,föleg a magyar lányokat.

Tele volt a nyomda erdélyiekkel és románokkal...

Mi csak a kirakatba kelletűnk ,sok volt a fekete munkás,sőt,fönökség jobban is bánt velűk!

2018. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyik tanár kollegám marokszám önti magába a valeriánát.

Úgy eszi mint én a tictacot.

És néha úgy remeg a keze mint a nyárfalevél.

Volt hogy mentőt kellett hívni hozzá mert lefordult a székről annyira remegett.

2018. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Volt pocsek munkahalyem is, de valoszinu sosem fogom megerteni miert reszketve, gyomorgorcsel megy valaki meloba.
2018. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

" de valoszinu sosem fogom megerteni miert reszketve, gyomorgorcsel megy valaki meloba."


Pedig marha egyszerű mert más nincs és örülhet hogy ez is van, ha otthagyja na akkor jöhet csak az igazi gyomorgörcs mert miből él... és inkább egy hülye főnöktől legyen gyomorgörcsöm mint attól hogy nincs pénzem kenyérre se...

2018. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Nekem a mostani melóhelyen volt olyan hogy az öngyilkosságon gondolkodtam.... de gyáva voltam. De inkább megöltem volna magam de a felmondás fel se merült-mert ugyan hova is mehetnék.

Nem olyan nagy történet ez.

2018. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egy ideig űztem így az ipart: napi két 0,25-ös Frontinnal éltem, fél-fél volt reggel és délben, egy pedig este, hogy jól aludjak. Elálmosodni nem fogsz tőle, annyira nem erős, csak nem fogsz annyira félni és pörögni. Ennek ellenére azt javaslom, hogy valamelyik hétvégén vagy pihenőnapon kezdd el szedni, mert az első 1-2 napban érezheted magadat kicsit bambának, kell némi idő, mire megszokod.

Nem azt mondom, hogy jó így élni, de ha megfizetik, lehet csinálni. Én kerestem azon a munkahelyemen annyit, hogy még így is megérte, fél évig csináltam is. Utána más okok miatt jöttem el. Nem tudom, nálad mi a helyzet, mindenesetre hosszú távon nem kellene erre berendezkedni. Sajnos a gyógynövényes sz*rok semmit sem érnek, a benzodiazepinek pedig hatásosak, de hosszú távon nem egészségesek.

2018. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én kerestem azon a munkahelyemen annyit, h"



Én meg nem, minbéres vagyok alig több annál és akkor is maradok. az ok: mert hova menjek... ennyi az ok.

2018. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nézz körül, biztos lesz más munka, csak meg kell találni. Mindent bele!
2018. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!