Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kertészet, erdészet vagy...

Kertészet, erdészet vagy mezőgazdaság?

Figyelt kérdés

Munkát szeretnék váltani. Jelenleg a logisztikában dolgozom, de igen utálom, elég stresszes, nem vonz, túl hajtós. Minden reggel úgy indulok, hogy a nap végét várom. Érdekel a természet, ezért úgy döntöttem, hogy kitanulok valamit, ami közel áll hozzá. Érettségivel rendelkezem, de nem tudom milyen irányba induljak el.


Mind a három terület vonz, de állítólag nehéz bennük elhelyezkedni. Van valakinek tapasztalata, esetleg dolgozik a fent említettek valamelyikében.


Hogyan tudnék elindulni ezen az irányon? Természethez közel szeretnék dolgozni, de nem tudom, milyen képzést válasszak, amivel szinte biztos munkám lesz, a fizetést nem is túlságosan figyelembe véve.


Azt viszont nem értem, hogy ilyen ágazatokban miért nehéz az elhelyezkedés? Csak a gyárak és a boltok tudnak már munkát adni? :(


2018. júl. 14. 21:42
 1/2 A kérdező kommentje:

A képzés árát sem sajnálnám, de úgy veszem észre, a legtöbb OKJ csak lehúzás. Gyorsan lezavarják és semmi valós tudást, tapasztalatot nem ad.


A logisztika OKJ-val is csak raktárosként tudtam elhelyezkedni... Ami nem is zavarna, de igen stresszes.

2018. júl. 14. 21:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Hali!


Mindháromban dolgozom, mik lennének a részletek?


jöhet privátban

2018. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!