Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor egy "ismerős munkatárs"...

Amikor egy "ismerős munkatárs" heti több alkalommal megkérdezi, h volt e szex (baszatásból) ti milyen lerázós választ adnátok neki?

Figyelt kérdés
A "beszélgetés" két felnőtt férfi között zajlik!
2018. júl. 16. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és elég jó volt a lányod / feleséged / barátnőd.
2018. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos, észre vette, hogy nem vagy uralkodó típus, hanem inkább visszahúzódó. Nehéz lesz őt erről leszoktatnod, de adok pár tippet. Válaszd ki a lgjobbnak tűnőt:

1). kérjed meg a főnökét, hogy figyelmeztesse őt, mert miatta nem tudod jól elvégezni a munkádat...

2). ha többek előtt teszi fel neked a kérdést, de hogyha csak ketten vagytok és akkor kérdezi, akkor ignoráld, majd amikor mások is hallják, fordulj feléje: "Az előbb azt kérdezted tőlem, hogy volt-e szex. Itt a társaság jelenlétében megkérlek, hogy ilyen kérdésekkel ne zaklass, mert ehhez neked semmi közöd nincs. Törődj a magad dolgával, ne az enyémmel!"

3). Ugyanaz a bevezető, mint előbb, de most ezt mondjad akkor, amikor többiek is hallják: "Nem válaszoltam a kérdésedre, hogy volt-e szex. Nem akartam elárulni, de meggondoltam magam. Igen, volt. Elárulom, hogy a feleséged (húgod, anyád) megdicsért, hogy jobban csinálom, mint te!"

4). Megkérném egy munkatársamat, hogy beszéljen a bántalmazóval.

Én az 1. vagy a 4. pontot részesíteném előnyben. Ha a főnöke tétlen lenne, menj az igazgatóhoz, ugyanezekkel az érvekkel. A 3. durva és lehet, hogy akadnának, akik mellé állnának és ők is cukkolnának.

2018. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Közöld vele, hogy az anyja úgy furulyázott, hogy a gyomráig telelőtted.

Miért nem vagy képes máskülönben kiállni magadért? Mi köze van ehhez? Úgy izgatja a téma kb., mintha rád lenne indulva.

2018. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A barátnős dologra már gondoltam,de kicsit durva!
2018. júl. 16. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, a durva az lenne ha jól pofán vágnád
2018. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
"Veled? Kizárt."
2018. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg tőle, hogy b*zi-e, azért kérdezi-e meg mindig. Esetleg kezd el terjeszteni róla, hogy molesztálni próbál téged. Én régen eltűrtem, de a mai fejemmel ezt tenném.
2018. júl. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Skatebird ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, "hát nem is emlékszel? Mondjuk eléggé be voltál nyomva.." vagy mondd, hogy kösz, a basztatása nélkül is kielégítő az életed ilyen téren. Tulajdonképpen mindegy mit mondasz, csak válassz egy sztenderd választ. Ha már nem tud zavarba hozni, mindig ugyan azt reagálod, rá fog unni szerintem.
2018. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!