Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megsérültem a munkahelyemen,...

Megsérültem a munkahelyemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyárban dolgozom iskolás vagyok még. Hozza értem véletlenül a forró csővhöz és ledörzsölzem a bőröm a forró csőv, a kezem ahol van a könyök es pár centivel fejjebb. Azonnal mentem lehűteni hideg vízzel de nem segített. Elmentem a mesternő után, beírt abba a fuzetbe ahol vannak ezek amikor valaki megsérül és olyan füzetbe írja, nem tudom hirtelen mi ennek a neve, felvidéki vagyok, ezért Bocsi ha hibaim vannak helyesírási hibaim. Aztán adtak olyan habot rá PAN THE NOL SPRAY-t. Csípi mint a fenét. Rendesen ledörzsöltem a bőröm. Aztán haza engedtek, nem kéreckedtem.


Hívtam haza, és küldtem képet is róla, hogy most mi lesz. Mondom megyek haza, haza küldtek. Nevetnek és hogy én akartam haza menni, hogy haza kéreckedtem. Aztán azt mondják hogy undorodok a munkától, nem szeretek dolgozni, se semmi. Hogy nem fogok kelletni egy lánynak sem. Rossz ilyeneket hallgatni.



MOST MEGYEK ORVOSHOZ, MIT FOGNAK VELE CSINÁLNI? BEKÖTIK? MERT RENDESEN LENT A BŐRÖM. A másik dolog kérjek igazolást hogy voltam orvosnál? A harmadik dolog az, hogy akinél kell jelentkezni az SBS eknél, hogy kérni tőlük csipet, hogy betudhassak jutni az épületbe kellett volna adniuk nekem fújni? Mert nem adtak, és azt mondták hogy szoknak adni fújni, de nem adtak.


2018. júl. 18. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A dokinál mindenképp mondd, hogy munkahelyi baleset ér, mert neki akkor bejelentési kötelezettsége lesz ezáltal..


Az égés nagyon fájdalmas, és nehezen gyógyuló dolog, de a Panthenol spray-től vannak sokkal jobb gélek is, hamarabb gyógyulnak meg tőle, kérj a patikában.

2018. júl. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A füzet amibe beírták az jegyzőkönyv, pontosan azért hogy tudjanak arról hogy munkahelyi baleseted történt. Orvoshoz menj el, elfognak látni, befogják kötni, nekem pár éve az egész alkarom forráztam le forró vízzel szintén munkahelyen, de ott mondjuk a cső robbant szét, mert addig bírta a túl nyomást is. Nálunk be lett írva jegyzőkönyvbe az üzemi orvoshoz küldtek aki megvizsgálta, bekötötte, és engem ő küldött el háziorvosomhoz hogy írjon ki táppénzre mert ameddig nem gyógyul meg, és van rajta kötés addig még a gyárterületén belül sem lehetek.

Amit fújatni szoktak az alkohol szonda, azt szokták egyes helyeken balesetkor hogy nem vagy-e ittas állapotban amikor baleseteztél, hogy nem-e ez okozta, de valószínű nem akarták megfújatni, így azt hagyd is. Legtöbb gyárban félvállon veszik ezt a sérülést, ezért nevettek ki.

2018. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!