Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire normális másik...

Mennyire normális másik részlegre kérnem a munkahelyemen magam?

Figyelt kérdés

Ahol dolgozok van kb. 7 részleg. Ebből 3 részlegee vagyok alkalmas.

A bejárás miatt szeretném magamat egy másik részlegre áthelyeztetni.

A főnököm mit szólna ehez? Nem szigorú meg semmi bsj sincs vele de mindenki tiszteli és tart tőle.


Aki kért már áthelyezést milyen sikerrel járt?



2018. jún. 14. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg tudod győzni, hogy ha a másik részlegre helyez át, akkor hatékonyabban tudod végezni a munkádat, és ezzel ő is jól jár? Akkor nyert ügyed van.
2018. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha elő tudsz állni olyan indokkal IS, ami a cégnek is pozitívum, sztem semmi akadálya. Nálunk is kéredzkedtek át emberek más részlegre, és engedték nekik. Pl. annak, akit effektíve jobban érdekelt a másik részleg, ahol volt üresedés, vagy akinek volt már szakirányú tapasztalata (pl. nálunk így ment vki ügyfélszolgálatról marketingre, mert volt online marketing tapasztalata). Az nem biztos, hogy meghatja, hogy "nekem úgy kényelmesebb a bejárás".
2018. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!