Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hollandiában munka angol...

Hollandiában munka angol nyelvvel? (lent)

Figyelt kérdés
Hollandiában középfokú angol tudással lehet boldogulni? Van logisztika és szállitmányozási ügyintéző szakmám és targoncás jogositványom. Ilyen szakmai végzettségekkel lehet dolgozni kint raktárban/kikötőkben irodán vagy targoncásként?

2018. júl. 19. 18:37
 1/4 szántóvető ***** válasza:
50%
ha tudsz is angolul akkor igen,bár jó eséllyel színes bőrű/kelet európai kollégáid lesznek.
2018. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán, bár jobban jönne egy C1 szint. Ott akárkihez oda mész, akár egy kisvárosban egy nagymama körű nőhöz ... mindenki normális szinten beszéli a nyelvet.


A takarítótól kezdve a programozókig mindenki.


Eddig még csak ott dolgozó külföldiekkel találkoztam akik törték a nyelvet.

2018. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, és hidd el hamar át fog rád ragadni a holland. :D

Menni fog az, hajrá. Munkaerő hiany van ott sok helyen (ismerösömék ott laknak, onnan tudom) szóval tuti lesz munkád

2018. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom van munka csak nem mindegy azért milyen :D 22 vagyok egyébként, most néztem ilyen 10euro/óra dijban vannak targis állások pl, a hollandtól nem félek tuti ha hallom ragad rám társalgási szinten azért.

Köszönöm az eddigi válaszokat ment a zöld, várom a további válaszokat akár itt akár priviben :)

2018. júl. 19. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!