Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megérné csinosan öltöznöm...

Megérné csinosan öltöznöm olyan munkánál, ahol biztosan koszosok leszek?

Figyelt kérdés

Olyan helyen dolgozok, ahol elengedhetetlen, hogy koszosak legyek. Meg is mondták, hogy olyan ruhába jöjjünk, amit nem sajnálunk. Na de a probléma ott kezdődik, hogy van egy aranyos kolléga srác, munkán kívül nem találkozunk, és szeretnék miatt egy kicsit csinosabban öltözni. Nem estélyire és magassarkúra gondoltam, hanem pl. egy ritkán használt farmerre vagy egy ilyen trikóra : [link]


Az igazat megvallva senkin nem láttam sose farmert, vagy max. a már rég kinyúlt, kiszakadt darabokat, mert mindenki melegítőnadrágban és koszos pólókban van.

Meg az is aggaszt, hogy oké, felveszem ezeket a ruhákat, az nem zavar, hogy koszos lesz, majd kimosom, csak nem fognak kinézni, hogy szó szerint nagyon kilógok a 'tömegből'?


2018. júl. 30. 22:54
 1/5 A kérdező kommentje:
*koszos legyek
2018. júl. 30. 22:58
 2/5 anonim ***** válasza:

De ki fognak nezni, engem is kineznek, mert teljes sminkkel jarok dolgozni, amit utcara is hordok, vagy barati osszejovetelekre vagy barhova, termeszetesen hallok rosszindulatu beszolasokat amiket rolam mond par kollegano, csak az a problema, hogy jelenleg a legjobb emberek kozott vagyok a cegnel, a tobbi legjobb emberrel vagyunk bent haveri viszonyban, igy nem nagyon erint meg, mit pusmognak a hatam mogott, ahelyett, hogy dolgoznanak.

Javaslom neked is, hogy oltozz ugy, ahogy jol erzed magad, de lehetoleg ne hanyagold el a munkavegzest sem...

2018. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne úgy öltözz mint aki randira megy,ne légy kimondottan csinos,mert az tényleg okot ad arra hogy megszóljanak,kuncogjanak rajtad,de ne is csúnyán,ha tetszeni akarsz a pasinak.Átlagosan.
2018. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kis trikót szerintem ne húzd fel.Inkább válassz pólót,ami szép
2018. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A titok nyitja, hogy meg kell találni az arany középutat. Nyilván nem kiskosztümben meg magas sarkú cipőben kell menni dolgozni, ha mindenki más játszósba' van öltözve. De nem is kell feltétlenül hasonulni hozzájuk.

Viselj valami olyat, ami kényelmes, a munkában nem gátol, és tényleg nem sírod magad álomba, ha foltos lesz vagy elszakad.

Ha szerencséd van, és jó alakod van, jól nézel ki, akkor gyakorlatilag bármilyen cuccban hódító leszel.. ha meg nem.. hát.. akkor meg bármilyen cuccban nem leszel az. :D

A pasit meg ne egy trikóval akard megfogni, hanem menj oda hozzá, és beszélgess vele, és ha jól kijöttök, akkor munka után hívd el egy kávéra vagy mozira vagy sétára vagy mittomén....

2018. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!