Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak akkor kaphatok valahol...

Csak akkor kaphatok valahol munkát, ha bejelentett álláskereső vagyok?

Figyelt kérdés
Mivel eddig még nem volt.munkahelyem, így fogalmam sincs, hogy zajlik ez az egész. Csak akkor kaphatok munkát, ha a munkanélküliben bejelentkezek, mint álláskereső, vagy anélkül is?

2018. aug. 3. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2018. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Anélkül is kaphatsz, max az nem jelent be aki felvesz és feketén dolgoztat, vagy alkalmi munkásként. Számító ország ez, számító potyaleső emberekkel. Ha 25 alatti vagy akkor menj a munkaügyibe mert még nagyobb kedvezményt kapnak utánad és egyből felvesznek dolgozni.
2018. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát, azért feketén nem akarok dolgozni. :/
2018. aug. 3. 11:13
 4/15 A kérdező kommentje:
Inkább úgy értem, hogy nekem muszáj bemennem bejelentkezni, vagy nem?
2018. aug. 3. 11:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2018. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem muszáj regisztrált munkanélkülinek lenned. Gondolj bele, ha valaki egyik cégtől megy a másikhoz, ő mégcsak egyátlalán nem is munkálküli, mikor felveszik.

Ha asszem 25 alatt vagy, és még nem dolgoztál, akkor azért érdemes regisztrálni, mert akkor a munkáltató kedvezményt kap utánad. Vagyis kevesebbe kerül neki, ha téged alkalmaz, mintha mást, ezért (talán) előbb fel is vesznek.

2018. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
23
2018. aug. 3. 11:22
 8/15 anonim ***** válasza:
Regisztrálj mindenképp a munkaügyibe be. Nem is kell bemenned, elektronikus úton is megteheted, ha előx regisztrálsz életedben.
2018. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. aug. 3. 11:54
 10/15 anonim ***** válasza:

Én anélkül találtam, hogy bejelentkeztem volna.

Milyen végzettséged van?

2018. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!