Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kimenjek külföldre ha itt...

Kimenjek külföldre ha itt Magyarországon sehol se találok munkahelyet? 22/f

Figyelt kérdés
Teljes reménytelenség, mindig találnak valami kifogást hogy ne vegyenek fel. Pedig próbálkozom, dolgozni akarnék de reménytelennek érzem itt az egyetlen kiút külföld lehet. Pedig én Magyarországon akartam volna lenni.

2018. aug. 7. 10:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért az se mindegy, hogy mit akarsz dolgozni. Nincsenek irreálisan nagy elvárásaid? Mennyi a tapasztalatod? Milyen tanulmányaid vannak? stb.
2018. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nincsenek elvárásaim nekem bármi jó. 12 osztályt végeztem van egy szakmám: Kerti munkás.
2018. aug. 7. 10:27
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Autógyárak (Mosonmagyaróvár, győr, stb.)

Tárt karokkal várják a jelentkezőket.

2018. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3

Kár hogy magyarország másik felén van

2018. aug. 7. 10:40
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor költözöl. Sokkal kisebb a távolság, mint a külföld.
2018. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Költözni lehet, legtöbb helyen van valami munkásszállás is, amúgy ha eljössz Győrig, akkor onnan már csak egy ugrás Ausztria, és ott nagyságrendekkel jobb fizetés van még a nem kvalifikált embereknek is (több ezer eurót lehet keresni pl. újságkihordással, tudom, mert párom családja is ebben utazik több éve, s nekik csak érettségijük van, persze az is magyar)
2018. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
De mi rá a garancia, hogy külföldön találsz majd munkát? Itt legalább a nyelvet beszéled.
2018. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7

Hiába ha itt kutyának se kellek.

2018. aug. 7. 10:59
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha valaki Magyarországon sem tud elhelyezkedni, külföldön még nehezebb.
2018. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9

Sokan azért mennek külföldre mert nem tudnak elhelyezkedni, munkanélküliség van sajnos. Ismerek olyanokat is akik kényszerből mentek külföldre mert egyszerűen itt nem találtak munkát.

2018. aug. 7. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!