Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon melyik a...

Magyarországon melyik a legszegényebb megyeszékhely, olyan értelemben, hogy nem lehet találni munkahelyet szinte egyáltalán?

Figyelt kérdés

Debreceni vagyok,Nyíregyházáról sokan járnak Debrecenbe dolgozni,mert azt mondják,hogy Nyiregyen nem lehet munkát találni,nagy a szegénység,Debrecen Nyíregyházához viszonyítva ilyen értelemben sokkal jobb,itt azért lehet munkát találni,sokkal jobb város.

Viszont én is és sok debreceni meg mást mond,szerintem Debrecen is szegényes,nem nagyon van munka. Hosszú ideig voltam munka nélkűl mire kellettem valahová. Debrecen sem jó város ezen a téren,hiába hiszik,a nyiregyiek,hogy jobb,dehogy jobb.

Én azt mondom ,semmi nem jó ami az alföldön van.

Szerintem.Pest megye ami sokkal jobb. Ott van jobban munka.

Innen meg Pest megyébe meg Budapestre járnak sokan dolgozni.

Ja meg a dunántúl sem olyan jó ilyen téren,esetleg a Göcsej környéke és a Balaton körűl.

De mindenki mást mondd.



Ez amit én leírtam,hogy pl. a Balaton és Pest megye jobb,ezt csak én gondolom így.


Akkor most mi az igazság?


Szerintetek Magyarországon mely városok de inkább megyeszékhelyek azok amik a legszegényebbeknek,munka szinte nincs és melyek azok amik a legjobbak,lehet könnyebben munkát találni?



2017. jún. 27. 21:07
 1/4 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést kérek.
2017. jún. 27. 21:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Eger, Salgótarján, Békéscsaba.
2017. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb egyértelműen Budapest, számomra a legtrágyább vagy ahogy te fogalmazol "szegényebb" Baranya, Pécs. Nem is biztos, hogy azért mert nincs lehetőség, munka, sokkal inkább azért mert pofára, szimpátia, ismerős, ismerőse, mennek a dolgok és meglehet tenni azt, hogy válogassanak. Sok a diák és mindenre kaphatóak, befoghatóak, és persze olcsók.
2017. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* Itt még ahhoz is protekcióra van szükség, hogy iskolai végzettséget nem igénylő munkaköröket betöltsön valaki, olyan munkákra amit máshol úgy vágnak utánad, mert akkora a hiány belőle (eladó, ápoló, segédmunka). Nevetséges !
2017. jún. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!