Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten melyik gyár az...

Budapesten melyik gyár az ahol viszonylag normálisak a munkások és melyik az amelyikbe nem a legjobb menni?

Figyelt kérdés
Eddig más városban dolgoztam és nem voltak jó tapasztaltaim a gyárakkal, négy gyárban is voltam már, de általában ilyen beszólogatós, suttyó prolik voltak. Pedig jól dolgozom, nem vagyok lusta. De nem igen találom meg velük a hangot, állandóan kötekednek. 24F

2018. aug. 7. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte minden gyárban vannak ilyenek. Azt nem lehet előre tudni, hogy miféle emberekkel leszel együtt beosztva.
2018. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Parafix
2018. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyárakban általában suttyó prolik dolgoznak. Tisztelet a kivétel 1%-nak, de azok úgyis hamar tovább állnak.
2018. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. nem túl bíztató.
2018. aug. 8. 08:26
 5/5 anonim válasza:
A Continentál nem rossz. Haverom ott dolgozott, és nagyon megvolt elégedve. Nem voltak prolik meg suttyók. Leginkább családanyák meg apák. Van, hogy az egész család ott dolgozik. Meg talán Vecsés környékén van egy tampon/betét gyár anyám barátnője dolgozik ott, és nem panaszkodik. Fizetés. A fizetés meg olyan, hogyha meghúzod akkor lehet sok.
2018. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!