Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti melyik állást választanátok?

Ti melyik állást választanátok?

Figyelt kérdés

Az egyik a szomszéd városban cba-s állás

napi 8 óra,minden második hétvége szabad plusz egy nap hétközben

netto 160ért


a másik virágboltos állás k-p 8-17 sz 8-12 vasárnap hétfő szabad viszont csak 4 órába akarnak bejelenteni

utaznom nem kéne,se koránkelni és netto 130


fiatal lány vagyok,gyerek nincs,otthon lakom



2018. aug. 10. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
második
2018. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Aki válaszol kérem indokolja is meg,segítsen dönteni :)
2018. aug. 10. 15:44
 3/17 anonim ***** válasza:

Egyik munka sem az a tipikus kihajtom magamat, ebből kifolyólag ha nő lennék a cba-s munkára mennék el.

Egy ideig el lehet csinálgatni, szokod a munka világát, utána persze kereshetsz jobbat, vagy valami, nem ez fogja meghatározni a jövőd.

2018. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

" szokod a munka világát "

3.Állásom lesz amúgy

2018. aug. 10. 16:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Az elsőt választanám. Azért, mert be van jelentve, igaz, hogy rázós a hétvége, de inkább megéri ez, mint fizetgetni egyénileg a TB-t, hogy a doki foglalkozzon velem betegség esetén, illetve 40 év múlva nézni a semmi nyugdíjat.
2018. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem számolgattam de a második talán órabérben is több, ha az első pótlékkal mindennel ennyi. Egyedül a nyugdíjban lehet az rosszabb, de ha fiatal vagy és nem maradsz ott 10 évig, akkor nyugisabb, kényelmesebb, több szabadidő, nem kell utazgatni. A tb-t 4 órás állásnál is fizetik nem? Szóval szerintem a második. Közben belefér még akármi mellette, tanulás, vagy másodállás, és a munkakörnyezet is kellemesebb.
2018. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem, fel sem kelnék ennyi pénzért:DD
2018. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7. örülök,egyesek viszont nem tehetik meg ezt a luxust
2018. aug. 10. 19:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Az már nem az én bajom:D
2018. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az elsőt azért, mert biztosítottabb az a 8 óra utáni " járulékok ", ha netán állásnélkül lennél. Akkor is ha utazni kell.

Második hogy 4 re jelentenek be, de 8-17 ig melozózol, kicsit több marad a zsebbe... Viszont nem is tudzs másod állást vállalni!

Talán szebb dolgokat állítasz elő...

Éjszakai árú feltöltő??? gyanítom utaznod kellene akkor is. És biztosan sok lenne.. pihenni szórakozni is kell...

Fontos hogy ha bemegyek a boltba és ne legyen üres a polc, tehát arra a munkára is nagy szükség van.


Aki meg azt írta : ezért fel se kelnék, remélem viccelt.

Mert nekem 65.000. kellett hajnalba kelnem.

És felkeltem mert nem tart el senki..

Bocs nem ezt kérdezted, kérdező...

2018. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!