Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkák ilyenek?

Milyen munkák ilyenek?

Figyelt kérdés

1 év múlva érettségizek és egyetemet kell válasszak. Jog-ra akarnak tessékelni de én nem látok rá sok esélyt hogy végig tudnám csinálni. Nem vagyok rossz tanuló de nem tudom magam elképzelni hogy ennyit tanuljak középsuli után. Unokatesóm is jogon van és elég kemény. Nem vagyok biztos benne hogy szükségem van erre. Abba meg még annyira nem hogy utána mennyit kéne dolgozzak. Igazság szerint zenéléssel szeretnék foglalkozni. Dj, producerként. Nagyon imádom és szeretném is benne magam tovább fejleszteni. El is fogok végezni jövő nyáron egy képzést. De elég neccesnek érzem ezt a világot más meló nélkül. Szeretnék mellette vmit még csinálni amiből lesz fix fizetésem, szabadságom és nyugdíjam. És mellette családot is alapíthatok.


Gondoltam töri tanári pályára. Törit nagyon szeretem, és jó is vagyok benne. Tanároknak van a legtöbb szabadidejük és szabadságuk. A 2 mennyire működhetne együtt?

Igazából nekem a sorrend:

1. Legyen minél több szabadságom és szabadidőm (fizetett lehetőleg)

2. Fizetés


Van a tanári pályán kívül még olyan pálya aminél még ennél is több a szabadidő és a fizetett szabadság?


2018. aug. 11. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet a nyári szünet miatt sok a szabadidejük a tanároknak, de ők tovább bent vannak, dolgozatot is javítanak, készülnek az órákra. Ha ennyire zenéléssel akarsz foglalkozni, akkor tanulj zenetanárnak. A fizetésük egy szégyen. Kezdő tanárként sz**rabbul fogsz keresni, mint némely szalagmunkás vagy Aldis dolgozó..
2018. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj töri-magyar szakra, akár. Én is tanárira fogok menni!
2018. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az oké, hogy nekik van a legtöbb szabadságuk, de ez olyan szabadság, hogy meg van mondva mettől meddig van. Nem úgy van, hogy te gondolsz egyet és leruccannál pl olaszországba. Szabadidejük meg azoknak a tanároknak van akik nem tanítanak rendesen, mondhatni semmit nem érnek csak ilyen dísz jelleggel tartanak órákat. Egy töri tanárnak minden órára fel kell készülnie... Jah és a fizetéssel itt ne legyenek nagy elvárásaid, kb alig lehet belőle megélni.
2018. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!