Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hétfőtől péntekig dolgozok...

Hétfőtől péntekig dolgozok rendesen, de kitalalta a munkaltato hogy minden szombaton tulora, amit lehet ki sem fizetnek, ráadásul egy hétre előre bejelenti hogy túlóra, mi lesz ha nem megyek be?

Figyelt kérdés
Beperelhet hogy miattam x kiesése lett mert nem mentem be?
2018. aug. 13. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe lelépnék onnan azonnal.. Ez szemétség.
2018. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a 15 perces pihenőket dolgoztattják le havi 1 nap 12 órázással. Én mondtam, hogy szivesen megyek pelenkába és viszek onfuziót meg pépes tápot, hogy bírjam, de azt mondták ez így egyszerűbb. És ez valós sztori.


Egy retek munkáltatód van, menj el máshová.

2018. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Munkaerő hiány van, így kívánja megoldani.

Javaslom keress olyan munkáltatót, aki másképp.

2018. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
A szombati túlórát már csak átlag napként fizetik, mióta kormányunk tett róla. Nem túlórába.
2018. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nálunk meg szombat vasárnap túlórát akart hát elmehet a.. ott is hagytam a fenébe
2018. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
persze a heti 5 napon felül
2018. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kötelező túlórát*
2018. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem.


Te viszont beperelhetnéd, ha bemész és nem jelent be aznapra meg ki sem fizet.

2018. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Keress normális külföldi nunkát. A helyedben csak azért is ezt tenném hogy a felmondásommal okozzak neki komolyabb kiesést. És ahogy a 8-as hozzászóló is írta, pereld is be, már csak azért is hogy ennyivel is tisztuljon az ország az olyan munkaadóktól akik nem munkaadói pozícióba valók.
2018. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nálunk is volt, hogy rendszeresen menni kellett túlórázni szombaton, jó pénz volt, mert 100%-os túlóraként fizették ki. Előtte csúszó napra lehetett menni vagy féléves záráskor kifizettek, ha maradt plusz órád. aztán egyszer csak nem fizették ki, vissza akartak térni a régi rendszerre, utána már csomóan be sem mentek fizetés után dolgozni, aztán nagy kétségbeesésben pár napra rá kifizettek mindenkit, senki nem kapott fegyelmit, senkit nem rúgtak ki és azóta újra 100%-os túlóra van
2018. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!