Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel lehet elvenni másik...

Mivel lehet elvenni másik embernek a munkakedvét?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Meglátja a fizetését/munkatársa fizetését, stb.
2018. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyetlen egy dolog vette el a kedvem, az igazságtalanság. Szimpla féltékenységből és irigységből fúrtak meg, teljesen átlátszó és egyértelműen kitalált vádakkal, a főnököm pedig arra se vette a fáradtságot, hogy utána járjon, hogy igaz e, csak simán megvágta a fizetésemet, a sok büdös banya meg röhögött a markába.

Na, akkor aztán elment a kedvem egy életre a hasonló munkától, nem is mentem soha többé nők közé dolgozni.

2018. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy másik munkatárs b×taja totál fölöslegesen; ha a főnök beszól valamit; ha érzi, hogy a csapat össze-vissza húz, ha nem értékeli senki a munkáját (mind+, mind - értelemben).
2018. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó, sajnos sok mindennel. Bunkó, proli stílussal, kötekedéssel, állandó siettetéssel, azzal, ha nem fogadnak el, ha kinevetnek, lenéznek. Tapasztalat. Nem szeretek ott, ahol dolgozom, mert nem jó a társaság. Háromnegyede 55-60 év közötti nő, ha már valaki említette a nőket, így el lehet képzelni (mondom ezt lányként).
2018. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es ❤️🤗

Nekem ugyanez volt, ki is léptem. Most már nem akarok többet nők közelében dolgozni. Soha a büdös életben.

2018. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!