Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem értékelnék azt, amit...

Ha nem értékelnék azt, amit csinálsz, akkor mennyi energiát raknál a munkádba?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, szeretem-e.
2018. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Én általában ha valamit csinálok akkor azt szeretem rendesen megcsinálni akár szeretem, akár utálom.

Talán annyi a különbség, hogy kicsit nehezebben kezdek bele a "nemszeretem"dolgokba.

2018. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

magamnak dolgozom..ha eladhatót csinálok azt megbecsülik, ha nem akkor váltanom kell..


ha meg másnak segítek azt ingyen teszem és hamar elfelejtem..az ő dolga mit kezd vele

2018. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor is ugyan annyit.
2018. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha szerezem akkor tovább dolgoznék. Fontos hogy tudd hogy mi nem jó - hisz mi magunk is hibásak lehetünk
2018. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Ezt élem évek óta, mégis 120%-on pörgök, de azért már fogy a lelkesedésem erőteljesen.
2018. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Munka függő. Ha pl. egy olyan munka h mondjuk kötelezö minimum van, teszem azt 25, akkor összeszerelsz 25 db valamit és tovább nem erőlködsz. De ha olyan munka, hogy másnak kárt okozol, ha nem adsz bele mindent, akkor azt muszáj maximálisan.
2018. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, szeretem, akkor beletennék soka így is-úgy is.
2018. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit, mint eddig. Semmi sem változna, eddig sem értékelték, csak nagyon ritkán.
2018. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha azért nem értékelik, mert valamit nem jól csinálok akkor beismerem és változtatok.

Ha meg csak belémkötnek, nem érdekel,csinálnám tovább amit csinálok.

Én szeretem a munkám,és értékelik is mert jól csinálom ami nem egyenlő a tökéletessel de arra törekszek de így is van hogy hibázok vagy néha nem tudom mihez kezdjek.Őszintén elmondom a feletteseimnek ha ez a helyzet,megbeszéljük és továbblépünk.

2018. aug. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!