Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kik dolgoznak ilyen helyen?

Kik dolgoznak ilyen helyen?

Figyelt kérdés
Media Marktban ezek az okos pultos és járkáló "tanácsot adó" emberek akik segítenek kiválasztani az adott terméket amit szeretnél venni. el igazítanak a termék tulajdonságai közt. Ők milyen iskolát végeztek? Kell ilyen helyre eladói szakma? Mert semmi ötletem sincs hogy ilyen helyre milyen szakmával vesznek fel embereket. Feltételezem nem informatikus ül az okos pultnál :D Ugyan így a telefon szolgáltatóknál a szervizesek és akik szintél elmagyarázzák a telefonokkal kapcsolatos információkat ők is mit végeztek? Mert ha nem találok munkát max még ezt megpróbálnám.

2018. aug. 16. 00:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vállalkozzak 21évesen 0 forintból 0 kilométeresen? :D Persze holnap elő rántok a műszerekre 8-10 millio forintot. Térinformatikus is vagyok de az meg végkép nem kell. Ahova keresnek most Borsodban földmérő tecnikust az cigány munka. Eddig akiket felhívtam áradoztak arról hogy mennyire kell neki földmérő és több hónapja nem talál. Amikor pedig a lényegre tér közli hogy hát csak gyakornokként venne fel 12 órába minál bérért. Tudom hogy ne várjak el többet 0 kilométeresen de 12 órát nem fogok a 40 fokban szopni 0 pihenővel kb semmi pénzért. Arra ott vannak a 8 osztályt vagy annyit sem végzett emberek (no offense mély tisztelet a kivételnek) Vagy ne 12 óra legyen vagy több fizu. Apám szakma érettségi nélkül többet keres egy gyárban targonázik. Át lett az egész évfolyamunk baszva folyton hitegettek minket hogy milyen jó meló hiány szakma jó fizetés stb. Aztán itt az egész évfolyam le tettük a technikusit és fele már Németbe van másik fele meg másik OKJ-re megy. Jó el tértem a tárgytól de ez kikívánkozott belőlem.
2018. aug. 16. 16:17
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen magas az elvárás a munkát illetően akkor magaddal szemben is emeld az elvárásokat, tanulj ki értelmes szakmát
2018. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ez annál bonyolultabb nálam. Beteg vagyok.
2018. aug. 17. 23:35
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát a szakmában elhelyezkedni szinte mindenhol először a szpóágon lehet. Kereskedelemben a szaladgálós feladatok, üzemekben a mocskos, monoton feladatok, ügyvédbojtárokat szintén kiszipolyozzák rendesen, de még egy iskolában is először a leggázosabb osztályba veszik fel a jelentkezőket.

Onnan kell építkezni, tapasztalatot gyüjteni, hogy megtaláld a lehetőségeket, akár a váltásra is. Aki okosan csinálja, és ügyes, az nem marad meg a 12 órás 40C-os feladatkörben, hanem idejében előré lép.


Amúgy szerintem a bolti eladó pont egy olyan szakma, ahol nem nagyon lehet előre lépni, ha mégis, csak a felelőség és a teher nő, a bérek meg azért annyira nem. Aztán ha eléred az 50 évet, utána már csak vigaszágon maradhatsz benn az ifjú titánok között a lobbyban, vagy egyszerűen felvesznek helyetted egy ifjú titánt kezdőbérért, ha már túl sokba kerülnél a cégnek a ledolgozott évek alapján.


Ha a helyedben lennék, elmennék a közigazgatásba rendszergazdának valamelyik iskolába. Nem keres jól, de nem kell megszakadni,biztos meló, és lehet mellette maszekolni simán.

2018. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!