Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem vesznek fel képesség...

Miért nem vesznek fel képességeimnek megfelelő könnyű munkákra és miért nehéz munkákat akarnak rámsózni, amikhez én kevés vagyok?

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Mielőtt jönnének a visszafordítók (az áldozathibáztatás pszichózisát alkalmazó beszólogató válaszadók) nekem az a véleményem, hogyha tisztában vagy a saját képességeiddel, korlátaiddal, akkor olyan melót keress, ami megfelel és ahol te is megfelelsz.


Nekem is volt olyan munkám, szellemi, ahol multitaskban egyszerre több dologra kellett figyelni és ezt még helyeselték is sokan, pedig vérszívó volt. Így eljöttem.

Ez a lehetőség neked is rendelkezésedre áll.

2018. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Mert többnek mondtad, írtad, mutattad magad, mint aki vagy.


Magyarul: nagyon jó szinben tüntetted fel magad az önéletrajzodba, és a motivációs levélkédbe, de ennek a közelébe nem vagy.

2018. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

2+ Ezért jobb sokkal kevesebbnek mutatni magad mint aki vagy, mert sokkal jobb helyzetben tudsz menet közben kerülni a kiindulópontnál. Szemben azokkal akik ezt fordítva teszik, és baromi nagy lebőgések szoktak következni belőle.


Sose mutasd magad többbnek, csak mindig kevesebbnek, és akkor nagyon nagy magasságokba tud kerülni.

2018. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
*tudsz kerülni
2018. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A másodiknak halvány lila gőze nincs semmiről, látom.
2018. aug. 16. 10:15
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Akkor irjal mar konkret peldat kerdezo...

Pedig a 2 nem beszél hulyeseget.

Otthon tudok ezermester lenni, meloba meg ezt nem tudjak, es ha olyat probalnak ramsozni ami nehez, vagy epp semmi kedvem hozza, akkor megvonom a vallam hogy en ehhez nem ertek, nem csináltam, nem tudom mi kell hozza. És 5 perc mulva kerul masik aki ert az adott dologhoz hivatalosan is.

2018. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyszerű oka van: könnyű munkát sokan akarnak. De hányan akarnak idióta ügyfelekkel beszélgetni telefonon? Kevesen. Ezért rám akarják sózni azt, ami másnak nem kell.
2018. aug. 16. 11:07
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Mo.-on más munka nincs, csak az idióta ügyfelekkel beszélni. Banki rész, eladás, kereskedelem...
2018. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért nem jelentkezel a képességeidnek megfelelő munkára?

Vagy tán hozzád rendszeresen becsöngetnek állásajánlatokkal?

2018. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

*De hányan akarnak idióta ügyfelekkel beszélgetni telefonon?


Én:DD


Ingyen cirkusz, és az egész napod pörög, és még meg is vidámítanak, és még fizut is kapsz érte. Hát kell ennél több?:DD

2018. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!