Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyesek miért hiszik azt,...

Egyesek miért hiszik azt, hogy olyan könnyű munkahelyet váltani?

Figyelt kérdés
Itt gyakorin is sűrűn látom.

2018. aug. 11. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Nézd:


Gyári munkásokat 0-24 keresnek.


Tehát munkát találni könnyű. Aki azt mondja, nem tudd hol dolgozni, x hónapja, éve munkanélküli, az nem akar dolgozni.


Aki azt mondja, nem könnyű munkahelyet váltani, annak a jelenlegi munkahelyén jó dolga van, és nem fog holmi gyárba menni, vagy mosogatni.

Ezért nehéz neki olyan munkát találni, amiben vagy a jelenlegi szakmájában dolgozik, vagy könnyű a melója.

2018. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Egyesek miért hiszik azt hogy mindenki egyforma és ugyanúgy mindenkinek nehéz a munkahely váltás?
2018. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Mert urambocsá', aki több évig tanult a legjobb tudása szerint, az nem fog kakit pucolni meg gyárban robotolni. És az a szomorú, hogy ilyenkor még ők a szaremberek, hogy "mi az hogy nem dógoznak". Hadd lehessen már egy alsó hangon 15-16 évig tanult embernek egy a végzettségéhez jobban illő, magasabb alapigénye, mint annak, aki a középiskolát sem bírta elvégezni (itt természetesen a lustákra gondolok, nem azokra, akik pl komolyan betegek vagy ilyesmi).
2018. aug. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

"Mert urambocsá', aki több évig tanult a legjobb tudása szerint, az nem fog kakit pucolni meg gyárban robotolni. "

Ha ezzel a büszkeséggel vagy bármi mással meg tudod tölteni a hasadat, akkor hajrá. Csak aztán nyafogni nem ér, hiszen volt esélyed másképp is dönteni.


Egyébként meg tényleg van, hogy valakinek hónapokig nincs szerencséje, mert nincs gyár a közelben vagy van, csak pont nincs felvétel.

Nálam pl. az jelentett gondot, hogy X típusú munkát már nem is néztem, hiába volt üresedés, mert dolgoztam benne, kipróbáltam és hosszú távon nem ment. Ha a szükség diktálta, akkor persze jelentkeztem, de általában nem engem választottak, ha mégis, akkor vagy a próbaidő alatt vagy kevesebb mint egy éven belül kiderült, hogy nem vagyok benne jó. Ilyen minden olyan hely, ahol egész nap emberek között kell pörögni, márpedig nőket többnyire pont ilyen területekre keresnek.

2018. aug. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Mert sokan túl agyalják....

Meg kell tenni, és kész...

2018. aug. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Nekem 50 sikertelen állásinterjúm volt, aztán amikor igazán el akartam kezdeni dolgozni, elkezdtem dolgozni prostituáltként. Csak akarás kérdése az egész.
2018. aug. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6


mik a tarifák?

2018. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert attól, hogy utáljuk, unjuk, nem a legjobb a fizetés stb nem akarunk még rosszabbat.

Nem akarok Exceles adatmásolgatós munkáról gyári melóra váltani (diplomával, még ha a diploma sz...r is), mert még jobban szenvednék, akkor már szenvdek emitt tovább.



Amúgy én 4,5 hónapja keresgélek Budapesten, még állásinterjú se nagyon volt, szóval igen, nekem nehéz váltani.



Válaszolók, itt nem munkahelykeresésről, hanem munkahelyváltásról van szó!

Aki hónapokig nem helyezkedik el, én se feltétlen értem meg, mert valami meló mindenképp van.

Váltásnál valami melót (gyárat, takarítást, másik szintén adatmásolgatást) nem feltétlen fogadsz el, mert a jelenleginél azért jobbat akarsz.

2018. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
8, igazad van, én értettem félre. Ha váltottam, én is felfelé néztem a lehetőségeimhez képest.
2018. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Egyesek miért hiszik azt, hogy könnyű autót vezetni?

Egyesek miért hiszik azt, hogy könnyű autót venni?

Egyesek miért hiszik azt, hogy könnyű megtakarítani?

Egyesek miért hiszik azt, hogy könnyű tanulni?

Egyesek miért hiszik azt, hogy könnyű rajzolni?

Egyesek miért hiszik azt, hogy könnyű kézen állni?

Egyesek miért hiszik azt, hogy könnyű korán kelni?

Egyesek miért hiszik azt, hogy könnyű lefutni 5 kilométert?


Na pont ezért. Mindenkinek van ami könnyen megy és van ami nehezen.

2018. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!