Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan találjak végre állást?

Hogyan találjak végre állást?

Figyelt kérdés

Informatikusként keresek munkát(renszerüzemeltető), de egyszerűen sehonnan nem hívnak. Budapesten élek itt nézek munkát leginkább budán 11ker, mert ide valósi vagyok.


Állítólag hiányszakma, de én ezt nagyon nem érzem... Az önéletrajzal nemhiszem, hogy gond lenne, mert professionos sablonban csináltam.


Ti esetleg tudtok valami állást? Ha küldök linkeket annak nagyon örülnék



2018. aug. 21. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam: szóval ha küldtök állásos linket annak örülnék
2018. aug. 21. 20:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha egy munka miatt ki kell lépni a komfort zónából. Tudom hogy távolabb sok utazással jár, de néha nincs mit tenni. Én volt hogy 12 órás műszakba utaztam napi 3-4 órát is oda-vissza, de nem volt más választásom. Próbáld meg távolabb aztán ha lesz más lehetőség később akkor váltassz.
2018. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, de hol?
2018. aug. 21. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Mihez értesz? Tanulj CNC esztergályosnak, és egyből van állásod még suli alatt.

Mert olyan hogy mindenhez olyan nincs.

Idősotthonba nem menj segédápolónak. oda empátia kell az meg nem tanulható.

Inkább egy összeszererlő üzembe. oda nem kell ész.

2018. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engedd el, én is informatikus vagyok, és a büdös életben nem fogok benne dolgozni. Még egy fagyizóba sem kellek ilyen végzettséggel. Tapasztaltam.

Válts szakmát, vagy, ha neked ez az álommeló, akkor keress távolabb munkát(Debrecen), bár ott úgy hallottam eléggé alacsony a fizu, de a követelmények meg olyan, magasok, hogy nem emberi. Egy próbát megér.

2018. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elég vicces, a "Felnőtt párkapcsolatok" rovatban meg minden informatikus pasi 350.000 nettót keres.😂
2018. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!