Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy vesztes lúzer vagyok,...

Egy vesztes lúzer vagyok, szar reflexekkel. Mindenki utál, és még a videójátékokban sem tudok érvényesülni. Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 10:34
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%

Nyugi néha én is így vagyok vele. (Sőt még gyenge is vagyok.)

De fel a fejjel az élet ilyen küzdj NE hagyd magad.

Ne add fel az a lényeg.

Figyelj oda magadra és másokra.

Ja és menj el dolgozni , (nyaron) segíteni fog.

2015. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Camea válasza:
59%

Ha vesztesnek érzed magad, az is maradsz. Mindig az történik velünk, amit bevonzunk - minden "fejben" dől el. Az emberi kapcsolataink, a betegségek. Amit adsz, azt kapod vissza. Ha utálod magad, mások is utálni fognak... ha mindenkire mosolyogsz, visszamosolyognak rád.

A videójátékok csak egy szórakozás, s nem a világ közepe.

Keress magadnak olyan elfoglaltságokat, amikben jó vagy és

megelégedettséggel töltenek el, s máris jobban érzed magad a

bőrödben. ;)

2015. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De én csak a videójátékban érzem magam jól. Senki sem barátkozik velem.:( A játékokban hős vagyok.
2015. ápr. 19. 11:06
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem jók a reflexeid és nem tudsz jól érvényesülni a videojátékokban, de a következő hozzászólásodba azt írod hogy jó vagy benne, akkor tulajdonképpen miről beszélsz?

A videojáték, nem élet, hanem szórakozás, kikapcsolódás, szerintem túl sok időt töltesz vele, próbálj más vizekre evezni.

2015. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
NE videójátékozz. Az a vesztesek játéka.
2015. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden 5. ember ilyen, csak nem hangoztatják.
2015. ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Csak olyan lassú vagyok, ezért nem végezhettek sportokat, mert amúgy mindenki kiröhög.:(((( Ezért vagyok dagadt. A játékokban hős vagyok, valaki. A valóságba meg csak egy senki.
2015. ápr. 19. 17:22
 8/24 anonim ***** válasza:
Menj futni.ez KOMOLY.engem kihúzott a sz...rból!
2015. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
A való életben az is hős aki nem a dobogó első fokán áll, hanem küzd valamilyen nehézséggel és legyőzi. Tehát igenis kezdj el sportolni, akkor is ha mindenki más megelőz. És akkor ha legyőzted saját magadat, akkor megdícsérheted magadat. Mert saját magadat legyőzni a legnagyobb hőstett. Másokat legyőzni nem nagy kunszt hiszen lehet hogy valaki olyan képességekkel született. Persze valakinek másokat legyőzni nagyon nehéz, de az élet nem versenypálya. Soha ne másokkal hasonlítsd össze magadat, hanem magadat lásd a jövőben egy kicsit erősebbnek gyorsabbnak, és ha ezt a célt eléred akkor legyőzted a saját gyengeségedet tehát egy igai hős lehetsz. A videójátékban nem kell legyőznöd magadat tehát ez sehová sem vezet.
2015. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nyerd meg a négy milliárdot az ötös lottón! Mindenki rögtön a barátod lesz, lenge ruhás lányok állnak sorba nálad, hogy pálmaággal legyezgethessenek...

Egyébként meg Te Te vagy, akinek ez nem tetszik, azt kérd meg, tegyen Neked egy szívességet!

2015. ápr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!