Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szabad beleírni egy állsáhirde...

Szabad beleírni egy állsáhirdetésbe a SÜRGŐSEN keresünk szavakat? Vagy ez öngól a cégnek?

Figyelt kérdés

Ha egy cég álláshirdetést ad fel és így szól : sürgősen keresünk !!!! és hosszan sorolja hogy mit keres, ilyen ember olyan ember.. akkor ez az egész nem egy hatalmas öngól neki?


Mert ebből a hirdetésből az jön le, hogy marha nagy gondban vannak és sürgősen kell nekik egy sereg ember, mert ezek szerint kb semmire sincs embere jelenleg.


Meg eleve kérdés miért van abban a szituációban hogy sürgősen kell neki ember... miért eddig nem volt embere? és az hova lett? Elment? 1-2 ember még elmehet na de itt akkor egy csomó ember hiányzik-ezek mind elmentek? Hát ha sürgősen kell egy sereg ember, akkor mi a helyzet a régiekkel? Mind elmentek? De miért? Annak oka kell legyen!


Rosszul gondolom?


2018. aug. 25. 09:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10: A főnök biztos bepiált, és tévesen nagyobb létszámot íratott a hirdetésbe.

De most komolyan Balázska! Te meg a 3-as választ nem olvastad. Lehet, hogy bővítik a céget. Vagy tömeges linkelés történt, és ezért több embert kell egyszerre lecserélni.

2018. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sokan ennyire unatkoznak, hogy nem képesek a KÉRDÉSRE válaszolni?
2018. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy tömeges linkelés "


Sztem is az történt csak nem a munkavállalók részéről... épp ezt írtam:

"egy sereg ember, akkor mi a helyzet a régiekkel? Mind elmentek? De miért? Annak oka kell legyen!"


Biztos oka van hogy nincs embere. Gondolom kibukott valami bejelentése vagy fizetési sumáksága csalása a munkáltatónak és most ember nélkül maradt.

2018. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy több dolgozó nagyon elengedte a gyeplőt a munkahelyi partin, vagy szervezett sikkasztást követtek el, ésatöbbi.
2018. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én nem írnám bele, szerintem semmi értelme. Ettől nem fognak az emberek gyorsabban jelentkezni... Aki akar leadja az életrajzát és kész. Ha sürgős, akkor azt a cégnek kell intéznie - hívja be a jelölteket gyorsan aztán amint akad alkalmas személy, szerződtesse le.
2018. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

én személy szerint egy ilyen hirdetésre soha nem jelentkeznék még akkor ase ha adott céghez adott munkakörre jelentkeznék


pl komissióst keresnek oké jelentkezek. komissióst keresnek de azonnal és ráadásul 10et egyszerre---hm---- és eddig ki csinálta a melót? és azokkal mi lett? elmentek? de mind a 10?

hm.

valami büdös. inkább nem.

2018. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 Te most válaszoltál a saját kérdésedre egy másik felhasználóval? Hm.. érdekes, hmm.....
2018. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem gond van a céggel, pl szar fizetés, nincs előrelépési lehetőség, rengeteg túlóra, agyzsibbasztó munka. Én egy nagy multinál láttam rengeteg pozit, amik már hónapok óta meg vannak hirdetve. Van ismerősöm aki náluk dolgozott, nagy a fluktuáció a fent leírt gondok miatt. Ha piacképes szakmád van, könnyű váltani, ezért tömegesen mennek el az emberek.

Olyanra pedig én sem jelentkeznék, amiben a sürgősen szerepel, vagy még a kedvencem a rövid határidők, és a nagy stressztűrés.

2018. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!