Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a jobb szakma szerintetek?

Melyik a jobb szakma szerintetek?

Figyelt kérdés

Ovodai dajka VAGY Libri konyvesbolti elado

e ketto kozul

mik az ervek mellettuk vagy ellenuk.


koszonom


2018. aug. 30. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Egy könyvesbolt nyugodtabb, mint egy óvoda. :D
2018. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szeretem a gyerekeket:) turelmem is lenne, de enekhangom az semmi:(
2018. aug. 30. 00:46
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát, az oviban van sok hülye gyerek(mármint a mai világban tényleg nem szeretnek az emberek gyereket nevelni, és a legtöbb visít, ordít, akár ok nélkül is, tisztelet annak a szülőnek, akinek nem ilyen a gyereke.), egy boltban meg ott a sok idióta vásárló.

Azonban legalább teli dobozokat emelgetni, meg ilyenek nem kell egy oviban, nem kell tanácsokat sem adnod, hogy melyik könyv milyen, melyik író, nincs kioktatás a vevő részéről, szóval én az ovit választanám.

2018. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
92%

A könyvesboltot választanám.

A dajka munkája nagyon sokrétű, nehéz, megállás nélküli meló. Nem csak a gyerekekkel foglalkozik, hanem a csoportszoba rendben tartásával, takarításával, étkezések körüli teendőkkel, a gyerekek higiéniai (wc) dolgaival, öltöztetéssel, plusz a gyerekek felvigyázásával, a velük való foglalkozással is.

2018. aug. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
a dajka meg a dadus a legszexibb női melók :)
2018. aug. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam anno könyvesboltba jelentkezni, hiába vagyok óriási könyvmoly és ismerem, olvastam az összes mai es rengeteg klasszikus könyvet, nagyon undorító módon elhajtottak (pont a Libri), ob hogy mit képzelek ha nincs több éves tapasztalatom, vagy nem vagyok protekciós, akkor húzzak innen. Inkább elmentem egyetemre és fogok a szakmámmal háromszor annyit keresni :D
2018. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!


Utolso! Ez szomoru. :( En is 3 hetente jarok a konyvtarba. Imadok konyvet venni, olelgetem oket, es a Libri volg mindig is az almommunkam.

2018. aug. 30. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!