Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon nehéz munkát találni....

Nagyon nehéz munkát találni. Mihez kezdjek? 21/f

Figyelt kérdés
Egyszerűen belefáradtam már. Voltam egy gyárban de nagyon nehéz volt a munka nekem és elküldtek.Egy étteremnél meg az volt a kifogás hogy tapasztalan vagyok. Majd jelentkeztem egy másik gyárba ott meg nagyon szemetek voltak a kollégák és otthagytam. Próbáltam a tanfolyamot de oda se vettek fel. Egyszerűen semmi se jön össze. Már azon gondolkozom hogy itthagyom az országot.

2018. aug. 31. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél erőt magadon, és menj el másik gyárba. Mindenhol vannak szemét munkatársak.

Vagy jelentkezz másik munkaügyis tanfolyamra, pl vagyonőri tanfolyamokra nincs túljelentkezés, oda valószínű, hogy felvesznek.

2018. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Ja, külföldön könnyű lesz a munka, rengeteg tapasztalattal indulsz, és a kollégák se lesznek szemetek.
2018. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést hogy segítsetek. Segítsetek légydzi.
2018. aug. 31. 19:53
 4/15 anonim ***** válasza:

Itt nem boldogulsz akkor kint hogy szeretnél áruld már el?

Egy gyárban mi az, hogy "nehéz munka"? 8 osztályos emberek dolgoznak ott, nem egy összetett dolog.


Van valamilyen végzettséged? Szakmád? Mi az ami érdekelne és szívesen csinálnád?


Amúgy gyárakba mindig van felvétel. Különböző áruházakba is. Lidl-től kezdve a media markt-ig. Raktáros munkákból is egész sok van.

2018. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem nagyon hajtottak, én nem tudok egyfolytában dolgozni egy kicsit le is kell ülnöm hogy legyen erőm. Kerti munkás szakmám van, 12 osztály. Nekem bármilyen munka jó csak nagyon nehéz ne legyen.
2018. aug. 31. 20:26
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért nem írtok semmit se?
2018. aug. 31. 20:49
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Azért mert felesleges rád időt pazarolni...

Munkahelyhez kell am egy kis kitartás is, es.felnöttes viselkedés....

2018. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ebben az országban semmilyen munkalehetőség sincs, csak rabszolgamunka.
2018. aug. 31. 21:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Te külföldön se leszel több!!
2018. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel a szakmádban munkát?
2018. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!