Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon nehéz munkát találni....

Nagyon nehéz munkát találni. Mihez kezdjek? 21/f

Figyelt kérdés
Egyszerűen belefáradtam már. Voltam egy gyárban de nagyon nehéz volt a munka nekem és elküldtek.Egy étteremnél meg az volt a kifogás hogy tapasztalan vagyok. Majd jelentkeztem egy másik gyárba ott meg nagyon szemetek voltak a kollégák és otthagytam. Próbáltam a tanfolyamot de oda se vettek fel. Egyszerűen semmi se jön össze. Már azon gondolkozom hogy itthagyom az országot.

2018. aug. 31. 19:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Goo külföld elegem van egyszerűen elegem van ebből a munkanélküliségből. Rabszolgamunkát meg köszönöm nem kérek. Rendes munkahelyek kellenének, változatosság, programok, nem mindig az a egyhangú rabszolgamunka.
2018. aug. 31. 21:53
 12/15 anonim ***** válasza:

Mert külföldön mást fogsz kapni kitartás, tapasztalat, nyelv nélkül.


Fuu hány ilyen ember volt már :D De legyél te a kivétel


De szerintem troll vagy

2018. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Proli, tele kifogasokkal. Szedd ossze magad es dolgozzal, senki nem fog konnyu munkat eled tenni a ket szep szemedert. Bocs, ha nyers vagyok, de 21 eves ferfi, ne rinyaljal mar! Kulfoldon sem lesz jobb, sot, sokkal nehezebb lesz, ismerosok, helyismeret, nyelvismeret nelkul.
2018. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
LoL, micsoda szerencse csomag :D
2018. szept. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hogy mégy ki amúgy külföldre? Nem dolgozol, pénzed sincs.

Lehúzod még jobban anyucit? Gratula

2018. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!