Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek megéri értékesítők...

Szerintetek megéri értékesítőként elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Kis-Középvállakozás üzletében értékesítő. Nem igazán szeretem a szakmám (informatikus) és ezért teljesen máshol szeretnék elhelyezkedni. Ezért gondolkoztam ezen, ez érdekel is valamennyire. Mondjuk ha 10 éves távlatban gondolkodunk van hova fejlődni, előre lépni vagy? Szerintetek hosszú távon jó ötlet így elhelyezkedni?


Azért szimpatikus mert az alapbéren kívül van teljesítmény arányos juttatás ami akár 50-100ezer ft lehet interjún elmondták. Az ott dolgozók átlag 200ezret keresnek nettóban, ha jól megy akkor 250 ha holtidőszak van akkor picit kevesebbet 160 körül.



2018. szept. 11. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri anyagilag, ha jó vagy, ha elviseled, hogy az emberek kvázi akarmit megengednek maguknak egy értékesítővel szemben. Plusz iszonyatosan extrovertáltnak kell lenned, hogy jól menjen. De te ismered magad, én lehúztam 4 évet, nem mennék vissza.
2018. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem MLM-átverés a dolog, akkor megéri, igen.
2018. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Konkrét üzlethelyiségben kell terméket eladni, értékesíteni, egy plázában.
2018. szept. 11. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki és meglátod tetszik-e. Valakinek megéri csinálni és nagyon élvezi, valaki első nap utálná és elmenne. Hosszútávon is ott tudsz maradni, ha van hozzá gyomrod. Én 2 évet voltam, nem csinálnám többet. Sokat kell nyomnod és jó pár gyökérrel lesz dolgod. A nagycápák, akik régóta ott dolgoznak, lefogják csapni a legtöbb ügyfelet, szóval küzdened kell eléggé majd, hogy hozd a számokat. Az sem mindegy miket adsz el.


A fizetés nem ennyire szép, ha a hónap elején kitűzött minimumot nem éred el. Volt hogy 100 ezret kerestem egy hónapban, mert annyira sz*rul ment. Persze volt hogy nagyon jól, de akkor is kiegyenlíti egymást és mikor gyengébb van, az nagyon nem esik jól.


Ha érdekel, próbáld meg, csak úgy tudod megnézni, hogy mennyire jön be.

2018. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát ilyen euronics/media markt, hasonlóra kell gondolni?


Sokan szeretik, hiszen vannak ilyen kütyümániás emberek. Olyan dolgokkal foglalkozhatnak, amit szeretnek-ismernek munka nélkül is, és még prémium is jön hozzá.

2018. szept. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!