Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet bírni az egész...

Hogy lehet bírni az egész napos állást?

Figyelt kérdés

Eddig ülőmunkát végeztem irodába, elötte egyetemen tanultam, egész életembe ültem, nem is jól áll a gerincem. Tegnap kezdtem az új munkahelyemen, amit azt hittem szeretni fogok, mert végre a szakmámba vág, ha még nem is 100%-san, de vhol el kellett indulni a szamárlétrán.


Minőségellenőrzést csinálok élelmiszeripari gyárba. Óránként végig kell rohanni az üzemben és pontokan ellenőrzni, ez kb. fél óra, utána bevinni a mintákat laborba és lemérni stb. Egész nap állni kell hozzá és a második nap már olyan fáradt vagyok, pedig amúgy nem vagyok nyámnyila. De az állás az nekem nagyon nem megy, fáj tőle a derekam, a hátam, a nyakam, a lábam.


Pluszba még a szalagmunkásokat is sjanálom ahányszor végig kell mennem az üzemen, szerencsétlenek ott güriznek egész nap, gondolom fele annyi fizetésért


2018. szept. 12. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Mit akarsz ingyen fitnesz neked:D Nézd a jó oldalát, pár hónap és vékony leszel:)


Elismerésem, én képtelen lennék gyárba melózni.

2018. szept. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vékony vagyok, végre most értem el az ideális súlyt nagy nehezen :D De egyébként kóstolásból is áll a munka, hízlaló szutykot kell pár óránként enni :D

A fitnessel nem is lenne baj, csak vmit rosszul csinálok, mert a többieket nem látom, hogy fájna nekik bármi is, pedig aki engem tanít be, ő egész nap le se ült, én ahogy tudtam ültem is le, óránként azért 5-10 percre biztos

2018. szept. 12. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Én diákmunkában álltam egész nap, 8-9 órákat. egértelek, nagyon fárasztó. Még szerencséd van, hogy azért mehetsz ide-oda, és nem konkrétan egy helyben kell állnod, az még rosszabb...

Nekem az segített, hogy próbáltam nyújtani. Ha csak 1-2 percre is, de csináltam néhány nyújtó gyakorlatot, nekem elsősorban a derekamat viselte meg az állás, de a nyújtás segített valamennyire.

Sok okosat sajnos nem lehet mondani, az ilyen munka nagyon fárasztó, és egészségtelen is... Ha teheted, próbálj minél előbb jobb beosztásba kerülni.

2018. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A tartásoddal és a cipőddel lehet a gond.
2018. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónap alatt megszokod és nem lesz megterhelő.
2018. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg fogod szokni, bár kell egy kis idő. Fontos, hogy milyen cipőd van.
2018. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a cipőt az adják, nem lehet másmilyet hordani, pedig direkt rákérdeztem, mert tudnék ugyanolyan minősített cipőt venni, csak jobb minőségűt, de nem engedik.


Igen, a tartásom nem jó, már fiatalbb korom óta ilyen, de ha eszembe jut és kihúzom magam, akkor sincs változás sajnos, mert már szerintem beállt így a hátam

2018. szept. 12. 18:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A cipőbe vegyél jó minőségű talpbetétet, az sokat jelent.
2018. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg hozzá fogsz szokni egy idő után. Addig is - és később is - gyógytornát tudok ajánlani, naponta-kétnaponta 10-15 perc, és nekem már közvetlenül utána jobb szokott lenni, könnyebben ki tudom húzni magam, és kevésbé fáj a derekam/hátam.

[link]

2018. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!